FYSIOTHERAPIE Hoofdprijs chipknipactie: DVD-speler gaat naar Ysselsteyn In de periode van 3 november tot en met 29 november werd er een chipknipactie gehouden. Deze actie was een initiatief van Rabobank Venray Meerio-Wanssum in samenwerking met O.O.Z.O., V.Z.O Ysselsteyn e.o., Samenwerkende Ondernemers Meerio, Gezamenlijke Ondernemers Wanssum en Venray Centraal. In de vorige berichtgeving lieten we al weten dat de chipknipactie een groot succes is. Het aantal chipkniptransacties steeg in de actieperiode sterk. In totaal wonnen 36 chippers een chipcard (prepaid chipknip), met een waarde variërend van 20 - 60. Daarnaast werd uit alle deelnemers de winnaar van de DVD-speler getrokken. Deze prijs werd gewonnen door de familie Spee uit Ysselsteyn. Op 9 december werd de familie Spee uitgenodigd op het Rabobank-kantoor te Ysselsteyn. Uit handen van Jeu de Wit, vertegenwoordiger van V.Z.O. Ysselsteyn e.o. en Willie Koonings, directeur Bedrijven van Rabobank Venray Meerio-Wanssum, ontvingen zij de Philips DVD-speler. De kerstdagen staan weer voor dé deur en komen wij mensen weer even uit onze dage fijkse steur. Ook,2003 is weer Bijna verstreken en naar 2004 wordt afweer naar uitgekeken. jfoe het komend jaar aftemaaf zat gaan, is nog van een onzeker 6estaan. 1Wij kjjken terug op een jaar van veefpijn en verdriet, nee, 2003 vergeten wij niet. 9daar we mogen ookddnk6aar zijn, ondanks affe verdriet en affe pijn. Ookjwiffen wij u rvia deze weg fteef fiarterijkdanken, voor uw warme 6efangstefRng en medefeven, die u ons in deze moeilijke periode üe6t gegeven. Ist' en 2^ kerstdag en nieuwjaarsdag zijn wij natuurrijkgesfoten, de andere dagen zijn -wij zo ats gewoonfijkopen. <Wij wensen u aften een Zalig Kerstfeest en een Cjetukkjg en Voorspoedig 'Nieuwjaar, dan staan wij weer voor u kfaar. van Y/oest Sigrid, ^Peter, Danny, Désirée THanne Tred litseribergweg 20A 5813 CG Ysselsteyn "ET 0478-54 16 22

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 15