Ysselsteyns Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 50 12 december 2003 Van Lovinckplein 8: Lucas 3,10-18: Bij zijn preken aan de Jordaan zei Johannes: "De bijl ligt al aan de wortel van de bomen; iedere boom die geen goede vrucht voortbrengt, wordt omgehakt en in het vuur gegooid." De mensen vroegen hem: "Wat moeten wij dan doen?" Hij gaf hun ten antwoord: "Wie twee stel kleren heeft, moet delen met iemand die niets heeft, en wie te eten heeft, moet hetzelfde doen." Ook tollenaars kwamen zich laten dopen en zeiden: "Meester, wat moeten wij doen?" Tegen hen zei hij: "Vorder niet meer dan u is voorgeschreven." Ook soldaten stelden hem de vraag: "Bn wij, wat moeten wij doen?" Tegen hen zei hij: "Pers niemand geld af, ook niet onder valse voorwendsels, maar wees tevreden met uw soldij." In deze woorden van Johannes ligt de grondslag van de Blijde Boodschap die Jezus brengen zal: Rechtvaardigheid, Samen delen, Eerlijkheid, Respect voor elkaar. Dit zijn waarden in het Christelijk leven en daar vloeien onze gedragsnormen uit voort! Intenties vanl3 t/m 19 december 2003: za 13 dec 19.00 u (Kinderwoorddienst-gr.4)(Eige wijsjes) jrd. Jan Janssen; Nella Martens-Peeters; Jan Lemmen; Piet Bus en schoonzoon Ger; overl. ouders de Weert-de Zwart; Gerrit Martens. zo 14 dec 9.15 u (Volkszang) De intenties van onze parochianen. di 16 dec 19.00 u Pastoor Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden. do 18 dec 9.00 u Boeteviering voor de hoogste klassen van basisisschool. Misdienaars: za 19.00 u Erwin en Willem; zo 9.15 u Joris en Klaas; di 19.00 u Vera en Stef. Kinderwoorddienst Deze dienst is er speciaal voor groep 4. Na afloop van hun dienst zullen ze zich voorstellen aan de parochie. Bericht voor de drie parochies: We zijn bezig om een reis naar Rome te organiseren voor mensen uit Ysselsteyn, Merselo en Vredepeel. De reis staat onder leiding van onze pastoor en de pastoor van Schimmert (beiden Montfortanen). Het is de bedoeling om maandag 3 mei te vertrekken en terug te komen op 12 mei. De reis vindt plaats per bus. Aangezien de bus in Rome niet overal mag komen, moet er wel wat gelopen worden, en zal men wel goed ter been moeten zijn. Verdere informatie wordt verstrekt op een avond voor geïnteresserden in januari en vanaf die tijd is er ook een foldertje beschikbaar en kan men zich opgeven.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1