Ysselsteyms Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 48 28 november 2003 Van Lovinckplein 8: Lucas 21,25-28.34-36: Weest daarom altijd waakzaam en bidt dat ge in staat moogt zijn te ontkomen aan al die dingen die zich gaan voltrekken, en dat ge stand moogt houden voor het aangezicht van de Mensenzoon De kerk houdt ons op deze zondag het beeld van Christus' tweede komst voor om ons te bemoedigen, en onze harten met vreugde te vervullen. De openbaring van de Heer op het einde der tijden zal de verlossing van de mensheid voltooien. Zij is de goddelijke vervulling van de geboorte in de stal. Daarom kiest de liturgie van deze dag met fijngevoelige tact als evangelie een tekst van Jezus' woorden volgens Lucas. Daarin vinden wij de bemoediging van de christelijke kijk op het einde der tijden. Intenties van 29 november t/m 5 december 2003: za 29 nov 19.00 u (Vivace) (Kinderwoorddienst) overl. leden van het kerkelijk zangkoor; Jep Arts en Riek Arts-Fleurkens; Josefien Sanders van Otterdijk; Mia van Dijck-Driessen; Anny Verschuuren-Driessen; Toon Linders; Piet Stiphout. zo 30 nov 9.15 u Anna en Sjang Classens (verj.); Uit dankbaarheid bij een 80e veijaardag. di 2 dec 19.00 u overl. ouders Verheijen-Versteegen. Misdienaars: za 19.00 u Joris en Willem; zo 9.15 u Bart A en Stef; di 19.00 u Vera en Erwin. Kinderwoorddienst: Hiervoor zijn weer alle kinderen van groep 5 t/m 8 uitgenodigd. We gaan het hebben over de advent. Tijd van verwachting en voorbereiding op Kerstmis. Cecilia-Oda avond: Van oudsher viert het koor in november het feest van de patrones van de kerkmuziek, de H. Cecilia (22 nov). Omdat in onze parochie een gezamenlijke avond georganiseerd wordt voor alle vrijwilligers van de parochie noemen wij het ter ere van de patrones van onze parochie H. Oda (28 nov). We beginnen met een plechtige H. Mis. Weekgedachte:'Wie het verleden verheerlijken, vergeten te leven in het heden' Ir AMfilIt'll In

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1