Muziekvereniging de Peelkiank Intocht Sinterklaas A.s. zondag 23 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.15 uur. Jeugdfanfare Op zondag 23 november zal de fanfare Sinterklaas muzikaal begeleiden. Ook de jeugdleden van de jeugdfanfare zullen hieraan deelnemen. Aanstaande vrijdag zullen we de liedjes nog goed doornemen. Zorg datje zondag om 14.15 uur bij de Smelehof bent in uniform (blauwe spijkerbroek en witte blouse). Basisschool "St.Oda"-Oudervereniging Bestellingen De "Lijsters"-bestellingen zijn binnen en kunnen afgehaald worden op het kantoor van dhr.Ruhl. Zij-Actief afd. Ysselsteyn SS'g Kienen JP j JftdTIEF Dinsdag 25 november is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. 55 m Riek de Wit zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Th eatervoorstelling De Venrayse vrouwenraad organiseert op 26 november in de Witte Hoeve in Venray een cabareteske voorstelling over "Later als ik oud ben". Mary Michon belicht op een cabareteske manier verschillende aspecten van het ouder worden. Met herkenbare anekdotes -boeiend, maar vaak ook ontroerend- spreekt deze voorstelling een groot publiek aan. Niet aflatend, afwisselend bozig en blij -op het kinderlijke af- houdt Mary Michon het publiek een lachspiegel voor: zij spreekt over rimpels, rollaters en reizen, seksualiteit, afscheid, over vroeger en later. Onder het motto "Grey Power heeft de toekomst" trekt zij -als rebelse puber onder de ouderen- in deze late bloeiperiode van haar bestaan ten strijde tegen het taboe "oud is out". Deze avond begint om 20.00 uur en de kosten zijn 2,50. De avond is voor iedereen toegankelijk, dus ook voor mannen. Nieuw website Er is een mooie website gecreëerd van onze afdeling. Deze is te vinden op www.ziiactieflimburg.nl.daarna klikje op afdelingen en dan klikje op Ysselsteyn. p D v P.D.V. Ysselsteyn Na afloop van de ledenvergadering j.l. zondag, bleek dat er nog verschillende liefhebbers niet met de pen. afgerekend hebben. Hopende dat dit zo spoedig mogelijk gebeurd bij G.Cox Pater Tulpstraat 11 te Ysselsteyn. Tentoonstelling A.s zaterdag 22 november houdt America een zichtkeuring van 3 tallen van postduiven. Inzetten "s middags van 12.30-13.30 uur bij cafe Booms Jeu. Alle 3 tallen hebben prijs. Als er net zoveel leden van onze vereniging heengaan als in Overloon, dan kunnen wij onze eigen tentoonstelling met vertrouwen tegemoed zien. PAARDENSPORTVERENIGING Concours de Mortel Afdeling pony's. Dressuur klasse BL 2: Rian Baltissen met tonja de 3e prijs. Concours te Sevenum Afdeling paarden. Dressuur klasse L 1: Frits Verheyen met Rhavizoma de 5C prijs Prijswinnaars van harte gefeliciteerd. De feestavond wordt gehouden op 17 januari 20004. De geraniumactie wordt in 2004 gehouden op 7 en 8 mei. rtscLSTeY

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4