Wintiaars Chipkmpactie week 1 In de periode van 3 november tot en met 29 november wordt er een chipknipactie gehouden. Deze actie is een initiatief van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum in samenwerking met O.O.Z.O., V.Z.0 Ysselsteyn e o., Samenwerkende Ondernemers Meerio, Gezamenlijke Ondernemers Wsnssum en Venray Centraal. Actie Wie in de periode 3 november tot en met 29 november met de chipknip betaalt bij de deelnemende winkeliers (te herkennen aan de actieposter}, maakt kans op diverse geldprijzen in de vorm van een chipcard (prepaid chipknip) De chippei vu.t de deel name kaart in en geeft deze aan de winkelier. Elke week wordt er 120 per gebied in de vorm van ehipcsrds verdeeld. Ie prijs chipcard t.w.v. 60, 2e prijs chipcard t.w.v 40 en 3e prijs chipcard t.w.v. 20. Daarnaast maken alle deelnemers aan het einde van de actiepenode nog eens kans op een hoofdprijs in de vorm van een DVD-speier! Winnaars week 1 60 B.J. van Bodegom, Venray 40 A. Lianes, Venray €20 T. van Mierfo, Venray 60 T. Rongen, Ysselsteyn 40 A. van Meijel, Ysselsteyn 20 H. Roos, Ysselsteyn 60 J Kunnen, Rosmalen 40 M.P. de Koster, Geijsteren 20 G. Bruijsten, Meerio Winnaars worden schriftelijk van hun prijs op de hoogte gesteld. Daarnaast wordt de uitslag via de Peel Maas, Kabelkrant en dorpskrantjes gecommuniceerd. Vraag Pij de deelnemende ondernemers naar de deelnamekaart! PHttingzagein. Bosmaaiers Bladblazers Vuor al het grove werk hebben wij een ruim assortiment van kettingzagen in verschillende sterkteklassen Zeer lichtgewicht en toch speciaal gemaakt voor ruw en zwaar maaiwes k Ondervind u nog last van de gevolgen van de herfst? Een bladblazer kan de uitkomst zijn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 13