Mededeling Dorpsraad: Hoe gaat ons Appartementencomplex heten? DOTpSYQ.Q.0. - Inmiddels is de bouwvergunning voor het Appartementencomplex voor Ysselsteyn ouderen verleend. Als alles meezit kan de bouw in het vooijaar van 2004 beginnen. U kunt zich laten inschrijven bij InterMakelaars in Horst zie advertentie in "Wonen en Huiskrant" van 7 nov j.l. - De Gemeente Venray heeft ons gevraagd een advies uit te brengen voor een passende naam voor deze nieuwbouw. - Oproep: Denk met ons mee Weet je een passende naam?. Geef deze dan door aan het secretariaat van de dorpsraad. Tot 30 november kunnen adviezen doorgegeven worden. Dorpsraad Ysselsteyn Seer: J v/d Pas Litsenbergweg 13 tel 541611 Aan de bewoners van Ysselsteyn Persbericht Geachte bewoner, Gemeente Venray Zoals al eerder aangekondigd zullen onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd aan asfalt van de Kievitsweg, Pater Tulpstraat en Van Beurdenweg. Deze wegen zullen plaatselijk worden gerepareerd waar scheuren en verzakkingen in het wegdek aanwezig zijn. Na deze reparaties zullen deze 3 wegen worden voorzien van een nieuwe deklaag. De Pater Tulpstraat en Van Beurdenweg zullen worden voorzien van een dunne deklaag; Hiervoor zal eerst een dunne laag van het bestaande asfalt worden afgefreesd, zodat de nieuwe laag op dezelfde hoogte kan worden afgewerkt ais de bestaande laag. De Kievitsweg zal van een nieuwe deklaag worden voorzien van ca; 30 mm, dik; De aangrenzende verhardingen zullen tevens in hoogte worden aangepast aan de nieuwe asfaltverharding. De planning is deze werkzaamheden in weken 47 en 48 uitte voeren. Dit betekent dat de bereikbaarheid op de momenten dat de aannemer aan het werk is, minder zal zijn. Er wordt eGhter naar gestreeft aan het einde van elke werkdag de wegen weer zoveel mogelijk open te stellen, voornamelijk voor de aanwonenden. Enige overlast kan echter niet voorkomen worden. Graag uw begrip hiervoor. Mocht u hierover vragen hebben dan kunt u contact opnemen met ondergetekende. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. W, van den Heuvel Beheerder Wegen. C.I.P. Wooncomplex aan het lovinckplein en Kerk weg De koopwoningen komen aan het Lovinckplein te liggen, geïnteresseerde kunnen rechtstreeks contact opnemen met Inter Makelaar Jacob Merlostraat 1 la Horst tel.077-3989090. Voor de huurwoningen kunt u zich laten inschrijven bij Wonen Venray tel. 554600, ook wij als CIP tel. 542120 doen dit voor u verzorgen. centraal informatie Punf cip

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3