Dorpsraad Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: Programma Jera '70 van 6-nov t/m 13-nov 2003 donderdag zaterdag maandag donderdag Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 6-nov Donderdagavondgroep 18:30 Lampionnentocht 8-nov Tribute Night 20:00 Mederwerkergrcep 1 10-nov Bestuursvergadering 20:00 13-nov Donderdagavondgroep 18:30 Apenkooi Donderdagavondgroep De route van de lampionnentocht is als volgt; Peter Janssenweg, Grauwveen, Veenmos, Dopheide, Veenmos, Moerslag, Pioniersstraat, Puttenweg, Lovinckplein (Einde). Tribute Night Ook zo'n fan van de bekende bands Metallica of the Red Hot Chili Peppers? Wij ook. Moet jij, ook lang wachten om ze in het echt te zien? Wij ook. Vind jij, de entree te hoog? Wij ook. Daarom de Tribute Night: De Red Hot Chili Bastards De podiumact is ook echt zoals de Peppers het zelf zouden doen, kleurig en explosief. De vele optredens hebben al bewezen voor iedereen die de Bastards gezien heeft dat ze hun mannetje staan en dat de band niet onderdoet voor de echte Red Hot Chili Peppers. De Eastards zijn muzikanten die al jaren actief geweest zijn in talloze formaties en verschillende muzikale stijlen. Nu zijn ze echter weer terug bij hun 'roots', de stijl die ze het best spelen, lekkere vette funkrock. THE UNFORGIVEN Een tribute band voor een van de meest invloedrijke metalacts ooit: METALLICA. De band speelt de nieuwste nummers, maar ook de klassiekers ontbreken niet op hun repertoire. Zij komen de avond afsluiten met een spetterend optreden. Dus kom ook nu weer naar de JERA voor een geslaagde zaterdagavond! Moet jij, ook lang wachten ze in het echt te zien Wij niet, in de Jera speler' ze 8 november al Vind jij, de entree te hoog? Wij niet, slechts 5 euro II Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 10 nov '03 om 19.00 uur in zaal "Roelanzia" In verband met andere vergadering is het tijdstip v/d vergadering vervroegd naar 19.00 uur!! Agenda: 1. Opening 2.Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.t.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3Verslag vergadering van 13 okt.03 4.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5.Mededelingen vanuit de commissies. 6. Verslag werkgroep WOY (werkgroep, die toekomstige bouwmogelijkheden onderzoekt 7.Verslag dorpsradenoverleg. 8.Rondvraag 9. Sluiting. Dorpsraad Ysselsteyn Secr.iJ v/d Pas

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 3