ENJj©Yiü ss TOGETHER J agrarische studieclub agrarische vrouwen MuajÉggg-niging de Peelklank Corveedienst Corveedienst voor de maand november: Annie Reintjes, Ellen Smits, Jan van Soest en Gerard Spreeuwenberg. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Allerzielendienst As. zondag 2 november wordt de Allerzielendienst op het kerkhof muzikaal opgeluisterd door de fanfare. Aanvang 14.30 uur. Wij vragen de leden uiterlijk 14.25 uur aanwezig te zijn op het kerkhof, zodat wij tijd genoeg hebben om ons op te stellen. Wij spelen op het kerkhof 2 koralen uit het boekje "Zeven koraal be werkingen": Great is thy faithfulness en Ach wie flüchtig, ach wie nichtig. Neem deze koralen thuis nog even door! Concert Merselo Op vrijdag 7 november geeft de fanfare een concert in Merselo. Aanvang van ons optreden 21.00 uur. Meer hierover in YNB van volgende week. Feestavond illie hebben inmiddels allemaal een uitnodiging ontvangen voor de feestavond op vrijdag 14 november. Denk aan het inleveren van de opgavestrookjes. Het muziekaanbod van Schouwburg Venrav Evenals vorig jaar bestaat voor leden van onze vereniging de mogelijkheid om met korting kaarten te reserveren voor voorstellingen uit het Muziekaanbod. Voorwaarde is dat de reserveringen via de vereniging lopen. Voor informatie over de voorstellingen kunt u kijken in het programmaboek van de schouwburg of op de internetsite www.schouwburgvenrav.nlOok kunt u inschrijvingsformulieren opvragen bij Jacqueline van Asten (tel. 541849). JEUGDFANFARE Rijden op 31 oktober: Stefanie Romme en Loes Poels. Vertrek om 17.55 uur bij het gemeenschapshuis. Afmelden bij Lea 06-18572290. In de maand november repeteren we weer in Ysselsteyn, Marleen en Lin zijn deze maand aan de beurt om de stoelen klaar re zetten en op te ruimen. Komend concert: -Op zaterdag 8 november. Zie voor meer informatie de brief die elk lid heeft gekregen. ENJOY TOGETHER Zaterdag 1 november verzorgen wij de Mis van 18.00 uur in Vianen We willen om 16.15 uur vertrekken vanaf "Forest". Kleding zwart. VfiöUWfcM De volgende studiebijeenkomst vindt plaats op 3 november a.s. om 20.00 uur bij de AqENDfl boerenbond. Een dierenarts van dierenartsenpraktijk Ysselsteyn zal ingaan op de overdraagbaarheid van ziekten van mens op dier en van dier op mens. Als u geïnteresseerd bent in onderwerpen die de studieclub agrarische vrouwen behandeld, kunt u lid worden van deze studieclub. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Diny Classens, tel. 0493-529280. Aid Prinse Komenee Op zaterdag 13 december houden wij onze feestavond. Houdt deze datum vrij. Persoonlijke uitnodiging ontvangt u nog.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5