Programma Jera '70 van 30-okt t/m 10-nov 2003 donderdag 30-okt Donderdagavondgroep Lampionnen maken zaterdag 1 -nov Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar Mederwerkergroep 3 maandag 3-nov JOA - vergadering donderdag 6-nov Donderdagavondgroep Lampionnentocht zaterdag 8-nov Tribute Night Mederwerkergroep 1 maandag 10-nov Bestuursvergadering 20:00 20:00 20:00 18:30 19:30 18:30 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 Bolchrysantenactie Zowel de kopers als verkopers bedankt Tribute Night Ook zo'n fan van de bekende bands Metallica of the Red Hot Chili Peppers? Wij ook. Moet jij, ook lang wachten om ze in het echt te zien? Wij ook. Vind jij, de entree te hoog? Wij ook. Daarom: De Red Hot Chili Bastards De'podiumact is ook echt zoals de Peppers het zelf zouden doen, kleurig en explosief. De vele optredens hebben al bewezen voor iedereen die de Bastards gezien heeft dat ze hun mannetje staan en dat de band niet onderdoet voor de echte Red Hot Chili Peppers De Bastards zijn muzikanten die al jaren actief geweest zijn in talloze formaties en verschillende muzikale stijlen. Nu zijn ze echter weer terug bij hun 'roots', de stijl die ze het best spelen, lekkere vette funkrock. THE UNFORGIVEN Een tribute band voor een van de meest invloedrijke metalacts ooit: METALLICA. De band speelt de nieuwste nummers, maar ook de klassiekers ontbreken niet op hun repertoire. Zij komen de avond afsluiten met een spetterend optreden. Dus kom ook nu weer naar de JERA voor een geslaagde zaterdagavond! Moet jij, ook lang wachten ze in het echt te zien Wij niet, in de Jera spelen ze 8 november al I! Vind jij, de entree te hoog? Wij niet, slechts 5 euro Jera Kamp 2004 De datum en de plaats voor het Jera-Kamp 2004 zijn bekend. We gaan volgend jaar naar de blokhut van Jong Nedeland in Liessel. We gaan van zaterdag 31 juli t/m zaterdag 7 augustus. Houd deze datum dus vrij!!!! Het Jera-Kamp is voor de kinderen van groep 6,7 en 8 van de basisschool en het speciaal onderwijs. We hopen natuurlijk dat er dit jaar weer net zoveel kinderen meegaan als vorig jaar. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Sint en zijn Pieten bewaren hun kleren sinds enkele jaren bij mevr. Jenniskens op de Ysselsteynseweg. Indien u de komende maanden belangstelling hebt voor deze kleren, kunt u met mevr. Jenniskens contact opnemen tel. 541371.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2