BILJARTEN iets voor JOU 11 J*£ Vriendschapsbanden Ysselstevn-Bonbruck. Volgende week donderdag is het zover. De Bonbruckers arriveren om circa 18.00 uur. Het programma ziet er als volgt uit: Donderdag 2 oktober: ontvangst en aanbieden van een diner bij Roelanzia. De gasten worden ondergebracht bij gastgezinnen en in het JOC op het Duitse Kerkhof. Vrijdag 3 oktober: dagtrip naar omgeving Zuid Limburg met een bezoek aan Maastricht. Een gezellig avondprogramma wordt ingevuld bij Johan en Liesbeth Egelmeers, ledereen is uiteraard van harte welkom. Zaterdag 4 oktober: dit wordt een (familie)dagje Yssetsteyn; 's Morgens o.a. een bezoek aan het Duitse Kerkhof en om 14.30 uur staat onder voorbehoud een voetbalinterland Bonbruck - Ysselsteyn op het programma (sportpark), 's Avonds een bezoek aan onze eigen kerk. De verdere avond wordt ingevuld in de "De Smelehof" alwaar joekskapel "leder Veur Zig" uit de Meterik garant zal staan voor een goed stukje muziek. U bent van harte uitgenodigd voor een gezellige uitgaansavond in eigen dorp (tip!) Zondag 5 oktober: circa 8.00 uur vertrek terug naar Bonbruck. Inmiddels hebben zich vele gastgezinnen spontaan gemeld voor het verlenen van onderdak. U ontvangt hierover binnenkort persoonlijk bericht. Voor vragen kunt u bellen met Henk Deters (tel. 541482) of Eric Michels (tel. 545015). Namens Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Harrie Philipsen, Piet Smets, Wim Janssen, Henk Deters, Eric Michels Y sselstey n-Bonbruck Vief Dorpen Festival in Leunen Voor de tweede keer zal op 5 oktober aanstaande het Vief Dorpen Festival plaats vinden. Dit muziekfeest is opgezet in samenwerking met muziekkapellen uit vijf dorpen t.w. Oirlo, Oostrum, Leunen, Overloon en Ysselsteyn. Dit muziekspektakel vindt plaats in een feesttent aan de Steegse Peelweg in Leunen. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met een spectaculair hoogtepunt. De kapellen maken muziek van verschillende genres, zoals: Egerlander, Feestmuziek, Bigband, Pop muziek en nog veel meer. Verder zullen er de hele middag activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. De entree is vanaf 13.00u en is helemaal gratis. Verder zal er s'morgens ook weer een brunch worden georganiseerd, kaarten zijn a 11,- (kinderen 4 t/m 12 7,-) verkrijgbaar bij Luc Janssen (tel. 541534). Tot zondag zijn er kaarten te verkrijgen! Aanvang brunch 11,00u. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Programma: Zaterdag 18 oktober: Vrijdag 7 november: Zondag 23 november: Ysselfesteyn met de SCHINTALER (Roelanzia) Optreden in Merselo Optreden bij Recreatiepark Loohorst (11.00u) Heb je zin om om mee te spelen in onze competitie? Op maandag driebanden en/of op donderdag iibre? Bel voor meer informatie: Harry van Asten tel. 541667. We beginnen de competitie in week 41 (9 oktober).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6