Xsselsfeyiis Blad Redactie: Dorpsraad 3a Jrg 41, nr. 39 26 september 2003 Van Lovinckplein 8: Marcus 9,38-43. 45.47-48: "Iemand die in mijn naam een machtige daad verricht, zal niet gauw kwaad van me spreken. Immers, wie niet tegen ons is, is vóór ons. Want als iemand je een beker water geeft, omdat jullie van Christus zijn, Ik verzeker jullie, zijn loon zal hem niet ontgaan. Wie niet tegen ons is, is voor ons. Deze opmerkelijke uitspraak van Jezus staat centraal in de evangelielezing van deze week. Het is een ruimhartige opvatting, waar een aantal van Jezus leerlingen moeite mee had. De uitspraak van Jezus past bij een mens die er op vertrouwt dat als een mens in zijn naam iets goeds bewerktdit voortkomt uit een goddelijke bron. Aan de vruchten herkent men de boom. Daarom over Jezus geen kwaad woord: wie niet tegen ons is, is voor ons. De maat waarmee hier gemeten wordt is: wat er aan goeds met de mensen gebeurt, vooral met de zwakken en weerlozen onder hen. Er wordt niet bevraagd naar een dooplidmaatschap van de kerk of naar de structuur of hiërarchie van de gemeenschap. Zulke vragen blijken van een geheel andere orde. Intenties van 27 t/m 3 oktober 2003: -za 27 sep 19.00 u (Kinderkoor - Kinderwoorddienst.) Ouders Linders-Donders en zoon Gerrit; jrd. ouders Teunissen-Gerrits; Gerardus v.d. Munckhof en Bernardina v.d. Munckhof- Schouten; Mia van Dijck-Driessen; jrd. Gerrit van Hugten en Trautje van Hugten- Gulpen; Marie van Heuven-Claessens (N-Zeeland)jrd. Ties Peeters; Tren Poels. zo 28 sep 9.15 u (Ouderenkoor.) Jrd. Frans Bouwmeister; uit dankbaarheid, di 30 sep 19.00 u Anna v.d. Ven-Winnen en Mia van Dijck-Driessen (Immenhof). Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Willem; zo 9.15 u Vera en Jelle; di 19.00 u Bart A en Stef. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag beginnen we ook weer met de kinderwoorddienst. Alle kinderen van groep vijf tot en met acht zijn hierbij van harte welkom. Actie Kerkbalans: Binnenkort kunt u weer een schrijven verwachten van de administrateur van de gezinsbijdragen, want we gaan weer beginnen aan het laatste kwartaal. Ook de herfst is deze week weer begonnen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1