VssBlsteyn Senioren GOMMANS DE WIT Clubkampioenschappen Afgelopen weekend zijn de finales gespeeld van de Gommans de Wit Clubkampioen-schappen. Om klokslag negen uur werd onder het genot van een lekker zonnetje gestart met de zgn. baök- finales om de derde en vierde plaats, gevolgd door de eerste finale, de Heren Enkel B. Dit leverde al meteen de eerste driesetter op, een ware uitputtingslag met als uiteindelijke winnaar, Ton Marcellis. De Dames Enkel B-finale was een strijd tussen de dochters van oud-voorzitter Piet Litjens, Marièlle en Irene. Ook hier moest er een derde set aan te pas komen om Irene als winnares te huldigen. In de Dames Dubbel klasse kon een van de halve finales helaas geen doorgang vinden, omdat Marlon van Dijck in het ziekenhuis was opgenomen in verband met een blinde darm operatie. Marton, namens alle deelnemers van harte beterschap. De finale bij de Dames Dubbel B was de derde driesetter met als winnaressen Elly Claessens en Lieny Tonnaer. Bij de Heren B werd de Dubbel overtuigend gewonnen door Robert (Jeroentje) van Osch en Jhonny Peetere. De uitslagen: Sterkte B: Dames Enkel: 1Irene Peetere 2. Mariëlle van Meijel 3. José Jaspers 4. Elly Claessens 1. Ton Marcellis 2. Twan Jenniskens 3. Frans van Soest 4. Jan van Vegchel 1Elly Claessens en Lieny Tonnaer 2. Annelies van de Wegen en José Jaspers 1Robert van Osch en Jhonny Peeters 2. Wilbert van Dijck en Jeu de Wit In de A-klasse ging de titel bij de Dames Enkel na een afwezigheid van 2 jaar weer naar Kristel Gielen. Bij de Heren werd Peter Paul Koonings voor het tweede opeenvolgende jaar na een prachtige finale clubkampioen. De titel in de Dames Dubbel ging voor het vijfde achtereenvolgende jaar naar Daniëlla en Liesbeth Altink. De afsluiting werd zoals gebruikelijk verzorgd door de Heren, een zinderende dubbelfinale in drie sets gewonnen door Jan Droesen en Twan van Osch. Klasse A: Dames Enkel: 1Kristel Gielen Clubkampioen 2. Linsey Pouwels 3. Annemie Wijnands 4. Liesbeth Altink 1Peter Paul Koonings Clubkampioen 2. Jan Altink 3. Twan de Wit 4. Theo Nellen 1. Daniëlla en Liesbeth Altink Clubkampioen 2. Tonny van Vegchel en Diny Pouwels 1. Jan Droesen en Twan van Osch Clubkampioen 2. Twan en Wim de Wit Heren Enkel: Dames Dubbel: Heren Dubbel: Heren Enkel: Dames Dubbel: Heren Dubbel: De prijsuitreiking werd verzorgd door de sponsor, Jeu de Wit Alle finalisten kregen een fraaie beker, een bosje rozen en 1 kaartje voor het Ysselsfesteyn, gesponsord door Roelanzia. Na de prijsuitreiking de intussen traditionele loterij met enkele zeer mooie prijzen, gesponsord door C-1000 en 2 Wimbledon-tennisshirts, geschonken door pastoor Jenniskens. De hoofdprijs, een levensmiddelenpakket ter waarde van 50,- werd gewonnen door de familie Altink. Alle winnaars van harte gefeliciteerd en iedereen, die op welke manier dan ook heeft meegeholpen om dit kampioenschap te doen slagen, hetzij met het voor de eerste keer gebruiken van het tennis toernooi programma, hetzij met werkzaamheden op de baan of in de kantine, bedankt voor jullie inzet. ROELANZIA Afsluitingstoernooi Het einde van het buitenseizoen komt alweer in zicht. Op zondag 19 oktober wordt het Roelanzia afsluitings toernooi gespeeld, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten, Dus zorg dat je erbij bent. Voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 5 okt. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Leon (545013) en Marleen (541770).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 12