de PIËLREUS YSSELSTEYN TIEF Senioren GOMMANS DE WIT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN Het einde van de clubkampioenschappen enkel en dubbel komt in zicht. Vrijdagavond en zaterdag worden de laatste halve finales gespeeld. De wedstrijden om de derde Yssefsteyn en vierde plaats in de enkelklassen staan gepland op zaterdagmiddag vanaf 13.00 uur. Zondag vanaf 10.30 uur worden doorlopend finales gespeeld beginnende met de finale herenenkel B en eindigende met het klapstuk, de finale herendubbel A om 16.30 uur. De dag wordt afgesloten met de prijsuitreiking door de sponsor om ca. 18.30 uur gevolgd door een loterij met vele prachtige prijzen en als hoofdprijs een levensmiddelenpakket ter waarde van 50,- Speel je niet mee, kom dan eens kijken naar de finales en moedig je vrienden, familie, buren aan. ledereen is welkom. Donderdagavond Dubbelcompetitie Diegene die niet meer mee willen doen aan deze competitie kunnen zich t/m zondag 21 september afmelden bij Frans van Soest (tel. 541922). Donderdag 25 september beginnen we weer met een nieuwe ronde. Het schema hangt vanaf dinsdag bij de banen. Uitwisseling TC 't Lóbke Swotaen Zondag 5 oktober wordt op de kunstgrasbanen in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Lóbke uit Swolgen. Je kunt je voor dit altijd weer gezellige toernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De inschrijving sluit op 21 september. De organisatie is in handen van Jan (541781). Vorige week hadden zich nog slechts enkele leden opgegeven. Dus kom op, doe mee. Let op, dit Is de laatste week. ROELANZIA Afsluitingstoernooi Het einde van het buitenseizoen komt alweer in zicht. Op zondag 19 oktober wordt het Roelanzia afsluitingstoernooi gespeeld, met aansluitend de Tombola van de kantinekaarten. Dus zorg datje erbij bent. Voor dit toernooi kun je je aanmelden middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 5 okt. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 per persoon. De organisatie van dit toernooi is in handen van Leon (545013) en Marleen (541770). Remissie BOL organisiert artiestenaovund Net as vurrig jaor het de kemissie BOL wèr en aantal aovunden georganisiert vur minse die mü willen doen an dun bonte aovund. Den ursten aovund hebbe we alwer gehad op 8 september De kommende bijeenkomst is op maondag 22 september um 20.30u ien den alden handboog. Hedde zin um rn.it te doen of hcdde zin um andere te helpen mit decorbouw of teksten zonder zelf mit te doen dan ziede ok van harte welkom. Ok al warde daor vurrige kier nie, iederiën is welkom. Want wej zien daor van overtuugd: Iedere mins bezit en portie humor", laot andere daor van mitgenieten. Kunde maondag nie dan kunde ow afmelden of eventueel anmelde bej Willie Kunnings (545105). Zij-actief afd. Ysselsteyn Umburg Excursie Comfortabel wonen: Degene die zich opgegeven hebben voor de excursie Comfortabel Wonen op maandag 22 september worden om 13.30 uur verwacht bij Comfortabel Wonen in Heide. Door de grote belangstelling was de maandag volgeboekt. Daarom hebben we besloten een 2e avond te organiseren en wel op donderdag 25 september van 19.30 uur tot 21.30 uur. Voor deze avond kun je je nog opgeven tot dinsdag 23 september bij R. de Wit tel.541402. Degene, die zich hiervoor hebben opgegeven worden om 19.30 uur bij Comfortabel Wonen verwacht. Kienen: Dinsdag 23 september is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Marian Bartray zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn tbolbfc vfcuwannttwMk

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9