NATIONALE COLLECTE verstandelijk gehandicapten Vriendschapsbanden Ysselstevn-Bonbruck. Als organiserend comité willen wij u dit keer informeren over het programma bij het bezoek van Bonbruck aan Ysselsteyn. Donderdag 2 oktober: circa 18.00 uur ontvangst en aanbieden van een diner bij Roelanzia. De gasten worden ondergebracht bij gastgezinnen en in het JOC op het Duitse Kerkhof. Vriidaa 3 oktober: dagtrip naar omgeving Zuid Limburg met een bezoek aan Maastricht. Een gezellig avondprogramma wordt ingevuld bij Johan en Liesbeth Egelmeers, ledereen is uiteraard van harte welkom. Zaterdag 4 oktober: dit wordt een (familie)dagje Ysselsteyn; 's Morgens o.a. een bezoek aan het Duitse Kerkhof en om 14.30 uur staat een voetbalinterland Bonbruck - Ysselsteyn op het programma (sportpark), 's Avonds een bezoek aan onze eigen kerk. De verdere avond wordt ingevuld in de "De Smelehof alwaar joekskapel "leder Veur Zig" uit de Meterik garant zal staan voor een goed stukje muziek, bent van harte uitgenodigd voor een gezellige uitgaansavond in eigen dorp (tip!) Zondag 5 oktober: circa 8.00 uur vertrek terug naar Bonbruck. Inmiddels hebben zich vele gastgezinnen spontaan gemeld voor het verlenen van onderdak. U mag zich nog steeds hiervoor opgeven bij Henk Deters (tel. 541482) of Eric Michels (tel. 545015). Ook als u vragen heeft horen wij dat graag. Namens Comité Bonbruck: Sieb Nijssen, Harrie Philipsen, Piet Smets, Wim Janssen, Henk Deters, Eric Michels Vief Dorpen Festival in Leunen Voor de tweede keer zal op 5 oktober aanstaande het Vief Dorpen Festival plaats vinden. Dit muziekfeest is opgezet in samenwerking met muziekkapellen uit vijf dorpen t.w. Oirlo, Oostrum, Leunen, Overloon en Ysselsteyn. Dit muziekspektakel vindt plaats in een feesttent aan de Steegse Peelweg in Leunen. Aan iedere kapel is gevraagd een speciaal programma in te studeren met een spectaculair hoogtepunt. De kapellen maken muziek van verschillende genres, zoals: Egerlander, Feestmuziek, Bigband, Pop muziek en nog veel meer. Verder zullen er de hele middag activiteiten georganiseerd worden voor de kinderen. De entree is vanaf 13.00u en is helemaal gratis. Verder zal er s'morgens ook weer een brunch worden georganiseerd, kaarten zijn a 11,- (kinderen 4 t/m 12 7,-) verkrijgbaar bij Luc Janssen (tel. 541534). Aanvang brunch 11.00u. Alle reden dus om deze dag vrij te houden en er een gezellig dagje uit van te maken dicht bij huis. Programma: Zaterdag 18 oktober: Ysselfesteyn met de SCHINTALER (Roelanzia) Vrijdag 7 november: Optreden in Merselo Zondag 23 november: Optreden bij Recreatiepark Loohorst (11.00u) Y sselsteyn-Bonbruck De jaarlijkse collecte voor mensen met een verstandelijke handicap wordt dit jaar gehouden van 22 t/m 27 sept. Met de opbrengst van de collecte worden jaarlijks talloze activiteiten gefinancierd zoals: - Voorlichting en informatie aan ouders - Belangenbehartiging op politiek en sociaal gebied - Begeleiding bij sport en vrijetijdsbesteding - Projecten zoals aanpassingen computerprogramma's Dit jaar worden de extra kosten voor kleinschalige woonprojecten gefinancierd uit de collectegelden. Voor meer infonnatie: www.ncvg.nl Indien u onverhoopt onze collectant mist kunt u uw bijdrage overmaken op giro 1122222. Door uw steun wordt hun leven wat zonniger! van 22 tot 27 september 2003

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4