JUNIOREN Afsluitinastoemool Na een zeer warme zomervakantie waarin iedereen hopelijk goed is uitgerust, kunnen we ons weer verheugen op een toernooi. Het afsluitingstoernooi wordt gespeeld op zondag, 28 september. Let op Er is een afmeldplichti Als je niet mee wil doen, moet je je vóór 14 september afmelden bij Gerda (541552), Marion (541225) of Lianne (541753). Ysselsteyn SENIOREN Rabobank Venrav Open Afgelopen weekend is voor de zevende keer in successie het Rabobank Venray Open gespeeld, een tennistoernooi, waarin dit jaar door maar liefst 300 deelnemers van alle zeven tennisverenigingen van de Gemeente Venray werd gestreden om het tenniskampioenschap van Venray. De poule-wedstrijden voor de jeugd op de vrijdagavond en zaterdag werden gespeeld op de tennisparken van Oostrum (10-13 jaar) en Merselo (13-15 jaar) en die van de senioren op de banen van LeunenA/eulen/Heide (Open klasse, 5/6), TC Rodhe (D1-klasse, 7), Ysselsteyn (D2/E-klasse, 8/9) en Oirlo/Castenray (50+). Bij de jeugd van 10 t/m 13 jaar werd de strijd vooral gespeeld door de teams van TV Ysselsteyn, TC Venray en TV LVH., terwijl bij de jeugd van 13 t/m 15 jaar TC Venray en TV LVH zich plaatsten voor de finale. Poulèwinnaars in de senioren D2/E klasse werden de teams van TV LVH en TV Ysselsteyn; in de D1-klasse waren dat na een spannende strijd TV Ysselsteyn en TC Rodhe. In de Open klasse moesten de wedstrijden met name tussen TC Venray TC Rodhe en TV Ysselsteyn de beslissing brengen. De poule-wedstrijden werden zaterdag afgesloten op het park van TV LVH met een zeer geslaagde en gezellige barbecue met life muziek van een van hun leden, Jos Koenen, spontaan muzikaal ondersteund door gitarist Ad Weiten en een optreden van Leon Staal van TC Rodhe.De finales werden zondag gespeeld op het park van TC Venray.Om 12.30 uur was de teampresentatie, waarbij de deelnemers zich als vereniging presenteerden aan het publiek, en de officiële opening van het toernooi door de heer Patrick van Fessem van Rabobank Venray- Meerio/Wansum, de nieuwe hoofdsponsor van dit toernooi. Vervolgens ging het wedstrijdprogramma weer verder. Wegens omstandigheden kon de clinic voor de jeugd, een vast onderdeel van Venray Open, dit jaar geen doorgang vinden. De finale bij de jeugd van 10-13 jaar werd met 7 wedstrijdpunten nipt gewonnen door TC Venray, direkt gevolgd met 6 punten door TV Ysselsteyn. De finale bij de jeugd van 10-13 jaar tussen TC Rodhe en TC Venray werd overtuigend met 3 - 0 gewonnen door TC Rodhe. In de leeftijdscategorie 13-15 jaar werd na een spannende strijd de eerste plaats behaald door het team van TV LVH. In de D2/E-klasse de finale tussen LVH en TVY en ook daar een close finish met de beslissing in de damesdubbel. Willy van Dijck en Riet Koopmans wisten na verlies in de eerste set de wedstrijd alsnog naar zich toe te trekken. In de D1-klasse was Ysselsteyn duidelijk een maat te groot voor het team van TC Rodhe. Ons team wist namelijk alle wedstrijden winnend af te sluiten. In de 50+ klasse werd een afgetekende overwinning behaald door het team van TC Venray, ofschoon TV LVH uitstekend stond te spelen. In de Open klasse werd het kampioenschap voor de tweede achtereenvolgende keer gewonnen door het jonge team van TC Venray. De strijd om de tweede plaats was een nek aan nek race tussen TC Rodhe en TV Ysselsteyn. Na het nodige rekenwerk bleek TC Rodhe tweede te zijn op grond van een beter game-saldo, +3 to.v. -4 voor Ysselsteyn. Tennisvereniging Leunen/Veulen/Heide mocht dit jaar de meest belangrijke wisseltrofee, de sportiviteitsbeker, in ontvangst nemen. Na afloop van de wedstrijden werden de prijzen uitgereikt door de hoofdsponsor, Patrick van Fessem: Een geldcheque voor het winnende team en een handdoek met opdruk of een sporttas voor de jeugd en voor de verliezend finalisten ook een geldcheque en een doosje tennisballen. Voor de verliezend finalisten in de 50+klasse was er een fles wijn. Aansluitend de loterij met als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen, die werd uitgeloot door Altocumulus ballonvaarder Andre van Maarschalkerwaard. Al met al kunnen we terugzien op een zeer mooi weekend met mooie prijzen voor onze vereniging. Alle deelnemers bedankt en de prijswinnaars nogmaals gefeliciteerd. Een prachtig resultaat. Uitwisseling TC 't Löbke Swolgen Zondag 5 oktober wordt op de kunstgrasbanen in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Lóbke uit Swolgen. Je kunt je voor dit altijd weer gezellige toernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De inschrijving sluit op 21 september. De organisatie is in handen van Jan (541781). Donderdagavond-competitie Helaas is door het slechte weer de competitie van 28 augustus niet door kunnen gaan. Deze wedstrijden zullen nu donderdag 4 september gespeeld worden. GOMMANS DE WIT CLUBKAMPIOENSCHAPPEN De clubkampioenschappen enkel en dubbel beginnen dit jaar al op vrijdag 5 september. De loting heeft inmiddels plaats gevonden. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen bij de baan. Ga even kijken, zodat we vrijdag op tijd kunnen beginnen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 8