Collecte Kankerbestrijding: "Je geeft om elkaar" In de week van 1-6 september komt de collectant van de NEDER LA ND SE Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds qUd KANKERBESTRIJDING (KWF) weer met hun bus bij u aan de deur. De collectanten halen 'i koningin wiihelminafonos geld op voor meer wetenschappelijk onderzoek, opleiding, voorlichting en begeleiding van patiënten en hun naasten. U W STEUN IS ONMISBAAR! Het KWF krijgt geen overheidssubsidie. Wie de collectant mist, kan een bedrag overmaken op giro 26000. Ook collecteren is een manier van kankerbestrijding! Onze afdeling kan nog collectanten gebruiken. Wie zich als collectant wil inzetten of meer informatie wil over het collecteren, kan bellen met Jan Reijnders, tel. no, 541608, of met Jan Wismans tel. no. 541752. Bij voorbaat dank! H.B.S. "ONS GENOEGEN" Mark Poels 10e in Z-Korea Op de Universiade in Daegu-Z-Korea behaalde Mark Poels een 10e plaats in de Compoundklasse. Hij schoot een knappe open ronde met een 6e plaats als resultaat. In de 16e finale versloeg hij de Rus Markov met 170 tegen 165 ptn. In de 8e finale werd hij gestuit door de Fransman Guillert, Mark verloor met 171 tegen 170 ptn. Een 10e plaats was toen het hoogst haalbare. Met het Ned.team behaalde hij de halve finale door een zege op het Russische team. In de halve finale komen zij uit tegen het team van de Ver.Staten, vandaag, vrijdag. L.R. DE PEELDRAVER Limburgse regiokampioenschappen In het weekend van 23 en 24 augustus werden in Velden de Limburgse regiokampioenschappen verreden. Een team van De Peeldraver mocht hierbij deelnemen aan het Verenigingskampioenschap. Tijdens het verenigingskampioenschap worden 4 dressuurproeven en 4 springparcoursen verreden door leden van één en dezelfde vereniging. Deze uitslagen te samen zijn bepalend voor de einduitslag. Het team van de Peeldraver, bestaande uit Dorris Direks, Tamara Klaassen, Ildi Kuunders-Direks, Natascha Mennen, Kim Egelmeers, Francesco Groppi en Huub Janssen behaalde hierbij de 5e plaats. Ook kwamen nog een viertal individuele deelnemers van de Peeldraver aan de start tijdens deze kampioenschappen. Zowel Dorris Direks (dressuurLl), Kim Egelmeers(springen B), Tamara Klaassen (dressuur B) en Hilda Lemmens (dressuur Z2) wisten in het sterke deelnemersveld helaas geen potten te breken. ^eyb*,% VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN Eindelijk het is weer zover. De trainingen voor het nieuwe seizoen gaan weer beginnen. K Dit is hét moment voor nieuwe leden om zich aan het melden. Dames: De dames beginnen de wekelijkse trainingen op maandag 1 sept. om 20.30 uur. De trainingen duren 1 lA uur en worden verzorgd door Steve of Marian. De wedstrijden beginnen eind sept. en eindigen eind april. In die periode worden 14 wedstrijden gespeeld en ze worden gespeeld op de trainingsavonden, maar alleen trainen kan natuurlijk ook. Voor meer informatie: Marian Swinkels tel.0493 312013. Heren: Voor de heren beginnen de wekelijkse trainingen op donderdag 4 sept. van 20.30 tot 22.00 uur. Deze worden verzorgd door Ton. Vanaf eind september t/m eind april spelen we 16 wedstrijden. Deze worden gespeeld op de zondagmorgen om 10.30 uur. Alleen trainen kan natuurlijk ook. Voor meer informatie: Joop Geurts tel.541557.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6