ft MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK Repetitie fanfare A.s. maandag 1 september begint de repetitie weer voor de fanfare. Zorg voor goedlopende ventielen en kom zoveel mogelijk naar de repetitie. Ook als je nog vakantie hebt, maar je bent niet weg, neem dan de moeite om de repetitie te bezoeken. Dit werkt stimulerend voor de dirigent en de andere leden. We hebben de repetities ook hard nodig, omdat voor zondag 19 oktober een concert is gepland met de drumband. Graag tot maandag 1 september om 19.45 uur! Kun je echt niet komen meld je dan even af bij Jacqueline van Asten, tel. 541849. Corveedicnst Corveedienst voor de maand september: Roel Linders, Simone Maessen, Eric Michels en Linda Oomen. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Programma 19 okotber Concert fanfare en drumband in gemeenschapshuis 7 november Concert fanfare in Merselo JEUGDFANFARE Op vrijdag 5 september gaan we weer beginnen met repeteren. De repetitie is in de maand september in Ysselsteyn in het gemeenschapshuis. We beginnen om 18.15 uur tot 19.15 uur. Tijdens deze eerste repetitie mogen we weer een aantal nieuwe leden welkom heten. Deze maand zijn Anne-Marie Wijnands en Renee Wilmsen aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Afmelden bij Lea 06-18572290. Repetitie weekend Op 13 en 14 september hebben we met de jeugdfanfare weer een repetitie weekend. Jullie krijgen allemaal nog een informatieblad waar de dingen op staan die je moet weten. Hopelijk wordt het weer een bere- gezellig weekend GEMENGD KOOR "VIVACE" Zondag 31 augustus zingen we olv. Jan Peters de Nederlandse Hoogmis. Woensdag 3 sept. hebben we om 20.00u repetitie in de kerk, dit i.v.m. met de hoogmis van 7 september. Ons eerste optreden met de nieuwe dirigent. Omdat we alles toch goed moeten repeteren, kan de repetitie een beetje langer duren, maar we willen ook nu weer goed van ons laten horen! C.I.P. Het CIP (Centraal Informatie Punt) gaat vanaf september op afspraken werken. U kunt altijd bellen en krijgt meestal direct contact om een afspraak te maken, naar een tijd die u past. Mocht u geen gehoor krijgen, dan wordt u spoedig terug gebeld voor een afspraak. Ook kunnen veel adviezen direct telefonisch afgewerkt worden. Namens de vrijwilligers Maria, Ine, Piërre en Jan. Computercursus Voor de komende computercursus kunt u zich opgeven, er zijn nog plaatsen vrij. U leert in 10 lessen van 1 Zz uur e-mailen en internetten. De cursusdagen zijn maandagmorgen een groep en donderdagmiddag een groep. U dient wel over een PC met internet aansluiting te beschikken. Begin van de cursus in week 38. Opgave: uw naam- adres- leeftijd en telefoonnummer op een briefje vermelden en in een enveloppe in de brievenbus van het Medisch Centrum, Litsenbergweg 20a deponeren en u hoort van ons. Namens de vrijwilligers van het CIP, Jan van Gassel 542120. r-r-N P.D.V. Ysselsteyn Uitslag vlucht Pax gr.fond G.Linders 1.2. G.Hendrix 3.4.5.6. A.s. zaterdag inkorven voor de vlucht Houding. Inkorven 's morgens van 10.00-11.00 uur. Om 11.00 uur klokken afslaan. Om 19.00 uur mandendienst door Sr.Maessen en R.Hesselmans. Venray rijden 31-8 W.Harrewijn. Mandendienst 6-9 W.Philipsen en P.Potten. Venray rijden 7-9 G.Hendrix. Denk er om dat er 's morgens ingekorfd wordt, dit in verband met de vlucht Orleans jonge duiven. •MfCSTEYMXl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5