'MM. Nantipwili, Malawi, 26 augustus 2003. Beste mensen, Even een kort berichtje uit het verre Malawi. Het gaat mij heel goed hier. Heb veel bekenden gezien. Er is in dit land veel veranderd sinds 15 jaar geleden. 10 Jaar geleden hebben ze de democratie "ontvangen". D.w.z. Er is een meerpartijensysteem ingevoerd en dat geeft de indruk dat de mensen heel wat mondiger zijn geworden. Maar het is nog lang niet wat het eigenlijk zijn moet. Er is nog veel onrechtvaardigheid. Dit heeft allemaal nog heel veel tijd nodig. Vanmiddag heb ik een bespreking gehad met de pastorale secretaris van het Aartsbisdom i.v.m. onze vastenactie. Ik zal U hier volgende week meer over vertellen. Ik kan wel al vast vertellen dat dit geld goed besteed gaat worden. Ben gisteren terug gekomen van het Malawi-meer waar ik een klein weekje genoten heb van de rust. Als iemand een vakantie wil hebben van zon, zand, water en rust, dan is dit de aangewezen plek. Ik laat het hier even bij, groet iedereen hartelijk, en zeg: tot volgende week. Pastoor Jeu Jenniskens s.m.m. Programma Jera '70 van 30-Auq t/m 6-sep 2003 zaterdag 30-aug woendag zaterdag Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 2 3-sep Foto Video-avond Kamp 19:00 6-sep Discotheek v.d. Jeugd v.a. 14 jaar 20:00 Mederwerkergroep 1 Voor meer info check www.ysselsteyn.com/jera70 Jerakamp Woensdag 3 sept is er van 19:00u tot 21:00u de foto- video avond van het kamp. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Tot dan! Examenfuif Vrijdag 12 sept is er weer een examenfuif met o.a. een optreden van Jeiiygoose DJ's, kaartjes zijn te verkrijgen bij een van de deelnemende geslaagden. Deze kunnen op de avond zelf a 7,50 worden ingeleverd. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Weer naar school - Op maandag 1 september a.s. beginnen de lessen weerWe hopen dat iedereen een fijne vakantie heeft gehad en dat we iedereen weer gezond kunnen verwelkomen. Denkt u aan de nieuwe lestijden waarbij de lessen om 8.30 uur beginnen! M l uizencontrole - Op de eerste dag na de zomervakantie is er weer de gebruikelijke luizencontrole. Gelieve eraan te denken dat de kinderen niet teveel creaties in de haren dragen. Ook gel is die dag uit den boze, omdat dit de controle bemoeilijkt. ENJOY TOGETHER pu i^Y s—jË Wij hopen dat jullie allemaal een fijne vakantie gehad hebben, zodat we er weer ■mrCTUFR flink tegenaan kunnen gaan met zingen. A.s. dinsdag 2 september beginnen we met TO ütlnCR de repetitje iedereen graag om 20.00 uur aanwezig bij Forest. Het bestuur. ZONDAG 21 SEPTEMBER "SNUFFELMARKT" IN SMELEHOF

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2