Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 34 22 augustus 2003 Je kunt Jezus op verschillende Je kunt Jezus op verschillende manieren verlaten, manieren verlaten, je kunt uit de kerk stappen je kunt lachen om zijn leer, of alleen op papier lid blijven, of om een van zijn geringsten, Dgt laatste is erger. Dat laatste is erger, Van Lovinckplein 8: Joh 6,60 - 69: Toen keerden zich velen van zijn leerlingen Hem de rug toe en trokken niet langer met Hem mee. Hierop vroeg Jezus aan de twaalf "Jullie willen toch niet ook weggaan?" Simon Petrus antwoordde: "Maar Heer, naar wie zouden we gaan? In uw voorden vinden we inderdaad eeuwig leven." Veel jonge mensen in onze tijd zullen de woorden 'kiezen voor God' niet meer in de mond nemen. V aak kiezen ze wel voor een betere wereld. We zien ze naar Roemenië trekken in hun vakantie om daar in instituten en scholen te werken. We zien ze een demente mens verzorgen vol aandacht en geduld. Met woord God mogen we daarbij niet noemen. Ze hebben hun eigen motivatie, hun eigen taal en woorden. In een tijd zonder God wordt er nog veel gekozen voor God, door te leven in liefde en verwondering. Intenties van 23 t/m 29 augustus 2003: za 23 aug 19.00 u Coba Jenneskens-Poels; jrd. Net Jaspers-Lenssen. zo 24 aug 9.15 u Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtg. di 26 aug 19.00 u Gerardus v.d. Munckhof en Bernadina de echtg: Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtg.; Anna v.d.Ven-Winnen en Mia van Dijck-Driessen (Immenhof). Misdienaars: za 19.00 u Vera en Erwin; zo 9.15 u Bart A. en Willem; di 19.00 u Joris en Frank. Pastoor Jenniskens is tot 5 september afwezig. Voor vragen kunt u contact opnemen met het kerkbestuur via Louis Smits: 0478 - 542012.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1