33ZH53!
S.V. YSSELSTEYN
Voetbal
OEFENPROGRAMMA SV YSSELSTEYN JEUGD:
OEFENPROGRAMMA SV YSSELSTEYN JEUGD:
MAANDAG 18 AUGUSTUS EERSTE TRAINING VOOR DE BI SPELERS AANVANG 18.45 UUR.
A2 aanvang 19.00 uur.
PROGRAMMA WOENSDAG 20 AUGUSTUS;
Ysselsteyn Al - Deume
PROGRAMMA ZATERDAG 23 AUGUSTUS;
Oostrum Al - Ysselsteyn
Oostrum BI - Ysselsteyn
Ysselsteyn Cl - Oostrum Cl
Al aanvang 14.30 uur, vertrek 13.30 uur.
BI aanvang 14.00 uur, vertrek 13.00 uur.
aanvang 14.00 uur.
Ysselsteyn Al: Henk Alders, Erwin Brouwer, Richard Classens, Daan Crienen, Ruud Litjens,
Ysselsteyn BI: los Arts, Koen Bouwman, Roel Claessens, Frank Classens, Ronny Oomen, Tom Wllmsen.
Training voor alle P,E,F en Mfjes tijden volgen oog-
Melderslo Al - Ysselsteyn Al aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur.
Ysselsteyn BI - Deurne B2 aanvang 19.00 uur.
Ysselsteyn Cl - Deurne C3 aanvang 19.00 uur.
RIJDEN WOENSDAG 27 AUGUSTUS:
Ysselsteyn Al: Boy Geerets, Bram Jeurissen, Maurice Pouwels, Jeroen Sanders, Danny van Soest.
aanvang 15.00 uur, vertrek 13.30 uur.
aanvang 16.00 uur.
aanvang 14.00 uur.
aanvang 16.00 uur.
BEKER PROGRAMMA ZATERDAG ?Q AUGUSTUS;
Ysselsteyn Al; programma in Gennep.
Blerick Al - Ysselsteyn Al
Ysselsteyn Al - Vitesse'08 Al
Ysselsteyn BI; programma in Ysselsteyn.
Ysselsteyn BI - MVC'19 BI
Fc Steijl'67 BI - Ysselsteyn Bl
Ysselsteyn Cl; programma in Horst.
Wittenhorst Cl - Ysselsteyn Cl
Ysselsteyn Cl - SVEB Cl
RIJPEN ZATERDAG 30 AUGUSTUS;
Ysselsteyn Al: Phil Versteegen, Thijs Vogels, Henk Alders, Erwin Brouwer, Danny Geerets.
Ysselsteyn Cl: Menno Heetkamp, Bart van Osch, Niels van Osch, Harm de Wit,
PROGRAMMA ZATERDAG 30 AUGUSTUS:
Zwaluwen Jeugdtoemooi voor D,E en F spelers volgt nog.
aanvang 14.00 uur, vertrek 13.00 uur.
aanvang 15.00 uur.
PROGRAMMA MAANDAG l SEPTEMBER;
Leunen
Ysselsteyn
Melderslo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Bl -
E3 -
F1 -
F3 -
i l SEPTEMBER;
Ysselsteyn
Leunen
Ysselsteyn
Leunen
Bl
E4
F1
F5
aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
aanvang 18.30 uur.
aanvang 19.00 uur, vertrek 18,00 uur.
aanvang 18.30 uur.
Bl:
Fl:
Leon Claessens, Willem Classens, Stan van Dijck, Paul Jeurissen,
Luc Philipsen Deumeseweg, Dave Spreeuwenberg.
Niels Claessens, Roy Pijnenborg, Rik swinkels.
PROGRAMMA DINSDAG 2 SEPTEMBER;
Leunen
Leunen
Ysselsteyn
Melderslo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Leunen
Ysselsteyn
Al
Dl
D2
El
aanvang 19.30 uur, vertrek 18.30 uur.
aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
aanvang 19.00 uur.
aanvang 19.00 uur.
Al -
Dl -
D2 -
El -
i 2 SEPTEMBER;
Al: Richard Classens, Daan Crienen, Boy Geerets, Ruud Utjens, Maurice Pouweis.
Dl: Bas Claessens, Tamara Koonings, Ruud van Osch, Bart Philipsen,
El: John Hendrix, Frank Jespers, Bas Spreeuwenberg.
Ysselsteyn
Cl
Melderslo
Cl
aanvang 19.00 uur.
Melderslo
E2 -
Ysselsteyn
E2
aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur.
Leunen
F3 -
Ysselsteyn
F2
aanvang 18.30 uur, vertrek 17.45 uur.
Leunen
F6 -
Ysselsteyn
F4
aanvang 18.30 uur, vertrek 17.45 uur.
RIJDEN DONDERDAG 4 SEPTEMBER:
Ysselsteyn E2
Ysselsteyn F2
Ysselsteyn F4
Jop Matljsen, Stef Philipsen, Niek Verstegen.
Douwe Claessens, Bart Stevens.
Youri van Dijck, Ron Kleuskens.
ZATERDAG 6 SEPTEMBER START COMPETITIE,