Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 32 8 augustus 2003 Van Lovinckplein 8: Joh 6,41-51: Uw voorouders hebben in de woestijn het manna gegeten, en toch zijn ze gestorven. Zo is het niet met het brood dat uit de hemel neerdaalt: wie daarvan eet zal niet sterven. Ik ben het levende brood, dat uit de hemel is neergedaald. Tot mijn grote schrik was ik er getuige van dat een kat door een auto werd overreden. Dood ...alle leven eruit ....einde kat. Het beestje liet mij die dag niet meer los ....De kat is dood er is niets meer van hem over geen leven na de dood voor de kat. Straks ben ik dood, mijn bloei is dan vergaan, mijn kracht teniet, de banden van de dood hebben ook mij omsnoerd Zo te zien blijft er ook van mij niets over. Ik hoor de stem van Uw Zoon. Hij spreekt woorden van eeuwig leven, niet voor de kat maar voor mij. In eeuwigheid zal ik leven. U weidt ons en draagt ons mensen over de tijd heen. Vergeef mij, God. Soms ben ik een kleingelovige. Ik lijk dan op de golven van de zee, die door de wind heen en weer geslingerd worden. Opeens herinnerde ik me een regel uit een gedicht: "Ik denk wel dat wij eeuwig leven, want eens gegeven blijft gegeven". Intenties van 9 t/m 15 augustus 2003: r-».a 9 aug 19.00 u Alle intenties van onze parochie, zo 10 aug 9.15 u jrd. overl. fam. Philipsen-Groetelaars. di 12 aug 19.00 u Antoon Pouwels; Gerardus v.d. Munckhof en Bernadina de echtg.; Pieter Janssen; Gerrit Flinsenberg; Wiel Hubers; Wim Thoonen en Wim Jagers. Misdienaars: za 19.00 u Jelle; zo 9.15 u Vera.; di 19.00 u Bart O Brood is een zegen. Brood dat als een zegen gegeven wordt en niet als een bijgerecht wordt gezien, zal nooit bij het afval terecht komen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1