Senioren GOMMANS DE WIT Clubkampioenschappen Clubkampioenschappen VsSElstEUn c'ubkampioenschappen er|kelen dubbel worden dit jaar gespeeld van vrijdag 5 t/m zondag 21 september. Alle senioren leden junioren (vanaf 16 jaar of bij de eerste 4 van de junior clubkampioenschappen geéindigd) kunnen zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten in de kantine. Er wordt, afhankelijk van het aantal aanmeldingen gespeeld in 2 of 3 sterktes, zowel in de enkel- als in de dubbel- klasse. De inschrijving sluit op zondag 17 augustus. Rackettos Tijdens de vakantieperiode is er op de vrijdagavond van 20.00 tot 22.00 uur rackettossen. Dus wil je eens een keer een balletje slaan, zorg dan datje op tijd aanwezig bent, dan kun je vanaf het begin meedoen. Junioren Hallo jongens en meisjes, Maandag 1 september start de maandagavondcompetitie weer. Als je niet mee kunt doen of een bepaalde tijd niet kunt, geef dit dan even door vóór 8 augustus aan Hilda(541433) of Ria(545035). Als het kan proberen we de wedstrijd zo te zetten datje op die dag kunt spelen. Nog een fijne vakantie en tot september. -j- s~\ I I p s~ I I ID «f De rit naar de Achelse kluis is inmiddels uitgegroeid tot een traditie. De Achelse Kluis is een abdij op de grens van Nederland en België. (Voor meer info over de Achelse kluis kijk op http://www.achelsekluis.be/) Onze rit beperkt zich echter meer tot het fietsgedeelte er naar toe en terug natuurlijk. Omdat de geestelijk vader van deze tocht deze week er niet bij kon zijn of althans er niet bij was, en omdat onze wegkapitein Henk verhinderd was moesten we het deze week vanaf een papiertje doen. Henk had 's morgens gelukkig nog wel de moed op kunnen brengen de routebeschrijving bij ons af te leveren. Ook aan plakband had hij gedacht. Hij moet vast gedacht hebben zonder dit kleinood lukt het nooit om dit selecte gezelschap af te leveren bij de abdij. Vol goede moed vertrokken slechts een handje vol leden richting België. Het weerbeeld was niet erg gunstig. Een felle tegenwind en donkere regenwolken maar de eerste 25 km. voorliepen voorspoedig en volgens Henk's route. Dat links en/of rechtsaf toch iets te moeilijk is voor Wim en Hans bleek hierna. De route moest dus enigszins worden aangepast. Na een kleine 60 km. zijn we toch aangekomen bij de Achelse kluis. Bij de Achelse Kluis is een kantine waar je van alles kunt drinken maar hierover later meer. De terugweg met de wind op de bilnaad liep al even voorspoedig. Maar om de stukken onverharde weg te vermijden besloten we om Henk's route aan te passen. Dit omdat racefietsen het nou eenmaal het beste doen op mooi asfalt. Na enkele omzwervingen en een splijtende demarrage van Joep (trapist doet blijkbaar wonderen. Het is volgens mij een kwestie van tijd voordat dit goedje op de dopinglijst komt) was het groepje weer bij elkaar. De laatste kilometers naar Ysselsteyn liepen voorspoedig zoals altijd. De inmiddels even traditionele eindsprint was deze week voor Wim Janssen. En de even zo traditionele koffie en donker bier op het terras was van Johan en Liesbeth. =l?aar wtoöe= voor en {jaar Puttenweg 18 tel. 541966 I.v.m. vakantie zijn wij gesloten van dinsdag 5 augustus tot en met zaterdag 16 augutsus Wij wensen iedereen een fijne vakantie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6