TOURCLUB^ Opnieuw prachtig fietsweer deze zondag. Hoe lang kan dit nog duren MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK Serenade A.s. dinsdag 22 juli brengen we een serenade aan fam. W.Geurts vanwege 50-jarig huwelijk. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 19.45 uur. Oud ijzer actie Wij willen iedereen bedanken die eraan heeft bijgedragen om de oud ijzer actie zo goed te doen verlopen' Repetitie 1 Afgelopen maandag was de laatste repetitie vóór de vakantie voor de fanfare. We beginnen weer op maandag 1 september. Hou er rekening mee, dat op zondag 19 oktober alweer een concert gepland is, samen met de drumband. Begin dus tijdig weer te oefenen! De laatste repetitie voor de drumband is a.s. dinsdag 22 juli. ZIJ-Actief Fietstocht: Dinsdag 26 augustus is weer onze traditionele fietstocht. Houd deze datum vrij. De organisatoren hebben iets moois voor ons in petto. Excursie Airport Niederrhein: Zoals velen wel zullen weten, is de vroegere militaire vliegbasis Laarbruch, net over de grens bij Well, vanaf 1 mei in gebruik als burgervliegveld, onder de naam: Airport Niederrhein. Bij de vroegere militaire basis woonden zo'n 4000 mensen, een heel dorp, met zelfs een zwembad, bioscoop, winkel etc. Om u te laten zien en ervaren hoe het was en hoe het nu is, willen we u de gelegenheid geven om mee op excursie te gaan naar dit vliegveld. U mag 1 introducé meenemen. De excursie is op maandag 15 september. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk met de bus. Met deze bus gaan we ook over het grote terrein, waar nog bunkers en andere gebouwen van de militaire basis te zien zijn. De kosten zijn 21,50 per persoon. Opgeven vóór 10 augustus bij Toos Arts tel.541544. Er zijn maar 28 plaatsen, dus P-S.Z. "DE CALIMERO'S" Mededeling: De peuters krijgen zomervakantie vanaf vrijdagmiddag 18 juli t/m 29 augustus. Maandag 1 september zijn de peuters weer welkom. We wensen iedereen een fijne zonnige zomervakantie toe! Bestuur en Team P.S.Z. "De Calimero's" H.B.S. "ONS GENOEGEN" Uitslag Rayonkampioenschap voor aspiranten te Qspel Meisjes t/m 10 jr.: 4epl. Inge Tonnaer 98p. Meisjes 11-12 jr.: le pi. Carrie Wegh 222p Jongens 11-12 jr.: 5epl. Frank Tonnaer205p. Bij de rayonkampioenschappen FITA te Stein behaalde Micjel Camps een 2e pl. bij de veteranen. Gerard Koonings plaatste zich in een extra selektie-wedstrijd te Lier(B) alsnog voor deelname aan het EK-veldschieten en Vagney(Fr) in augustus. Voorlopig is het hiervan te profiteren. Om 9 uur zijn 15 leden nog niet op Cl/ vakantie, present. 1 Ienk heeft een route naar het Duitse bij Goch in gedachte. Al meteen op de Rouwkuilenweg is een steen fataal voor een van de dunne bandjes. Nadat het probleem is verholpen voert de tocht via Castenray en Blitterswijck naar de Wellsche Hut. Net over de grens buigen we naar het noorden, om boven 7-gewald via Lakei en de Bergkamp route weer naar Well te rijden. Afwisselende weggetjes door een knap mooie natuur. Ook al rijden we hard, we hebben ook oog voor de omgeving. Bij Geijsteren realiseren we ons dat de lekke-bandrijder niet meer in de groep is. Een gevoel van schaamte is merkbaar: "hoe kan iemand uit de groep verdwijnen zonder dat dit opvalt". Waar is dit gebeurd Na 93 km terug in Ysselsteyn met een straf gemiddelde van 32 km/uur, wordt meteen contact gezocht met de vermiste. Het blijkt dat hij al direct na de reparatie opnieuw lek had en helaas de groep uit het oog zag verdwijnen. Laat dit een wijze les voor de toerclub zijn VSSEISTSYNi/| iihotiof. fsulMspeeliosI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5