de PIELREUS tSSELSTEYN De vastenaovund lit al wer en hiel stuk achter ds De Piëlreus is wèr uutgerust en begint langzaam an nao te denke öwer ut neje seizoen. Artiesten die gèr mit willen doen an dun bonte aovund, kunnen zich melden bej Willie Kunnings.ttel 541105) zodat ge op de högte wert gehalde öwer de bejiënkomsten iën september van anstonnende talenten same mit gelauwerde artiesten. Dees aovunden zien daor vur um van elkaar te lieren en urn elkaar te helpen. Wie durft de stap te zetten nor eeuwige roem ien Reuzel and? Wiet van der Hoff wisseltrofee Ut kommende jaor zal de liedjesmiddag iën en iets ander jeske gestoken werre. Daorvur is en speciaal iiedjescommitté opgericht. Dit jaor zun alle liedjes begeleid werre dur en speciaal vur dees gelegenheid bejèn gevraogd combo. Angezien dat dit combo op tied wil beginnen mit de vurbereiding, is ut ök noëdzakeluk dat de liedjes op tied klaor zien. Mit op tied bedoele wej vur dun 11de van den 11de dit jaor zal daor ok vur ut urst gestreden werre um de Wiet van der Hoff wisseltrofee Dit as iërbetoën an Wiet welke van onschatbare waarde is gewist vur alles wat mit muziek te maken het gehad iën Ysselsteyn. Dizze trofee is ien opdracht van "De Piëlreuzen" en "de Smeleblaozers" laote maken bej kunstenaar Piet Hermans. Wilde gej den allerurste trotse winnaar zien van dizze unieke trofee, doe dan kommend seizoen mit an de liedjesmiddag en nim contact op mit Robert Arts (tel. 541864). As ge liever nie zingt, mar wel ger teksten schrieft, dan ziede ok zeer welkom bej club. TO LJRCI I R Ondanks ons nieuwbakken lid was de opkomst te klein voor zo'n prachtige muum-lT! t0cht' De bevri-idingsric van Tourclub Overloon werd maar matig bezocht. CJ Misschien zijn het de vakanties? De tocht van TKO gaat richting noorden. Een gebied waar wij met onze tourclub eigenlijk te weinig komen. Het is er namelijk erg mooi om te fietsen. Enig minpuntje in de tocht was Cuyk waar we een criterium aangeboden kregen door het drukke centrum. Hier was namelijk een feest in het centrum. En de organisatie had 's morgens nog de tocht aan moeten passen. Hierna via katwijk om de "Kraayenbergse Plassen" Bij de pauze in Langenboom heeft ons nieuw lid Hans al 2 lekke banden te pakken. Ook dit is een manier om je aanwezigheid te tonen. Al zien wij natuurlijk liever dat "hij zijn neus aan het venster steekt" en zich zo profileert. Nu nog terug naar Overloon en het tochtje zit er weer op In St. Anthonis missen we een pijltje zodat de tocht een kleine 7 km. korter wordt dan gepland. Volgende week onze jaarlijkse kermistocht met een hoog kennisgehalte en natuurlijk aan het einde Limburgse vlaai op het terras. VOLLEYBALCLUB YSSELSTEYN f DORPSVOLLEYBAL Afgelopen zondag is onder prachtige weersomstandigheden weer het jaarlijkse volleybaltoernooi gespeeld. Langs deze weg willen we de Boerenbond bedanken voor het beschikbaar stellen van de velden en de Jera voor de accommodatie. Verder willen we de sponsoren, de deelnemende teams en de helpende leden bedanken. Uitslag: 1. The Oldies 4. Jera 2 2. Well en omstreken 5. De Zwarte Plak 3. Jera 1 Wij wensen iedereen een prettige vakantie! \\ey bM,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6