Vsselsteyn Senioren Dubbel competitie Met ingang van volgende week donderdag willen we weer starten met de dubbelcompetitie, zodat we voor de vakantie nog een ronde kunnen draaien. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf begin volgende week bij de baan. Lees het reglement en hou je aan de speeltijden!! IGa even kijken wanneer en hoe laat je moet spelen, dat is voor de tegenstander ook prettig. Veel plezier. KEIJSERS-MANDERS BV Open Dorpentoernooi Afgelopen week is het 10e Keijsers-Manders Open Dorpen Toernooi gespeeld, afgesloten met een schitterende finaledag op zondag Met temperaturen van ver boven de 25 graden was het voor de deelnemers erg afzien. Opgestart 10 jaar geleden met een gezelligheidstoernooi tussen leden van de diverse tennisverenigingen uit de regio Venray, die deelnamen aan de Dorpencompetitie, is het toernooi intussen niet meer weg te denken uit de Venrayse tenniskalender. Omdat het toernooi voor de 10e keer werd gespeeld kregen alle 20 finalisten naast de gebruikelijke prijzen een pakket aangeboden, rijkelijk gevuld met streekproducten beschikbaar gesteld door eigen ondernemers. Hiervoor nogmaals onze hartelijke dank. De uitslagen: Herendubbel Sterkte C: 1. Erwin Thijssen en Giel Mommen, TC Oostrum 2. Juul Loenen en Wim Bouten, TV Ysselsteyn Herendubbel Sterkte B: 1. Ton Marcellis en Twan Jenniskens, TV Ysselsteyn 2. Leo de Wit en Twan Wilmsen, TV Ysselsteyn Herendubbel Sterkte A: 1Lou Gillissen TC Rodhe, en Jan Altink, TV Ysselsteyn 2. Wim en Twan de Wit, TV Ysselsteyn Damesdubbel Sterkte B: 1. Jean en Renate Peeters, TV Ysselsteyn 2. Tilla de Wit en Annelies van de Wegen, TV Ysselsteyn Damesdubbel Sterkte A: 1Kristel Gielen en Daniella Altink, TV Ysselsteyn 2. José Gerrits en Anita Arts, TV Helenaveen Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. VLOERENCENTRUM JEUGD EN MIXKAMPIOENSCHAPPEN Deze week worden de Vloerencentrum clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld. De jeugd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren. Met een ruim deelnemersveld bij de jeugd en maar liefst 29 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spannend kampioenschap te worden. De finales worden op zondag gespeeld vanaf 13.00 uur. De prijsuitreiking is gepland om 18.00 uur, gevolgd door de uitloting van de prijzen van de loterij met als hoofdprijs 1 levensmiddelenpakket ter waarde van €50,=, en vele andere mooie prijzen, beschikbaar gesteld door onze eigen Ysselsteynse ondernemers, zoals nog enkele levensmiddelenpakketten, vleespakket, elektrische boormachine etc. Loten zijn te koop bij de tennisbaan tijdens alle dagen van het toernooi. Rabobank Venrav Open In het weekend van 29 t/m 31 augustus wordt voor de zevende keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poulewedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Leunen, klasse 7 (D1) bij TC Rodhe en klasse 8/9 (D2/E) in Ysselsteyn. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbecue is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TV LVH. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën; jongens/meisjes 10-13 jaar en 13 -15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. De poulewedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Dit jaar voor het eerst ook een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en een MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mixteam. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Heb Je je nog niet aangemeld, doe het dan deze week. De inschrijving sluit op zondag 5 juli.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 9