Vsselsteyn CORPAINT VERF WAND Ouder-/Kindtoernooi Het was afgelopen zondag leuk om al verschillende nieuwe leden mee te zien tennissen. We hadden prachtig weer en met zo'n jeugd kon dit toernooi niet meer stuk. ledereen bedankt voor de inzet en hier volgen de winnaars: Poule A: Laura van Lipzig Gerda Poule B: Klaas Crienen Ger Poule C: Jelle van Hees Ton Allemaal van harte Proficiat VLOERENCENTRUM Jeugdkampioenschappen As maandag beginnen de Vloerencentrum jeugd- en mix clubkampioenschappen 2003. Hieronder vind je de poule indeling, de tijden die jullie moeten tennissen hangen vanaf as vrijdag op de baan. De wedstrijden worden in de begin van de avond gespeeld en de halve finales worden op zaterdag gespeeld. Samen met deze wedstrijden worden de mix clubkampioenschappen gespeeld. De finales worden op zondag 29 juni gespeeld, behalve de halve en hele finale van de basisschool meisjes, deze worden op woensdagmiddag om 15.00 en om 18.00 gespeeid.Misschien een mooi moment om de jeugd en senioren samen te zien spelen. We wensen alle deelnemers jong en oud veel succes en tennis plezier. We nodigen alle ouders en familie uit om te kijken naar de spannende wedstrijden. Uiteraard hebben we voor alle deelnemers een leuke herinnering Deelnemers Jeugd Meisjes Basisschool Poule A Poule B Poule C Poule D 1. Marloes Wilmsen 1. Lisa Claessens 1. Janneke Litjens 1. Lindsey Koonings 2. Michelle de Wit 2. Laura van Lipzig 2. Laura Gooren 2. Milou Heetkamp 3. Mandy Kemmelings 3. Jorieke Willems 3. Joyce Jacobs 3. Anne Janssen 4. Aukje van Hees 4. Marit van der Zanden 4. Anouk Litjens Middelbare School Poule E Poule F Poule G Poule H 1. Renate Peeters 1. Linda Bouwman 1. Steffie de Wit 1. Marton van Dijck 2. Ilse Litjens 2. Juul Hendriks 2. Sandra Claessens 2. Marian Claessens 3. Rian Litjens M 3. Fieke Koopmans 3. Susan Beijers 3. Rinske van Hees 4. Marleen Bouwman 4. Lisa van Lipzig 4. Rian Litjens L 4. Eefje de Wit Deelnemers Jeugd Jongens Basisschool Poule 1 Poule J Poule K Poule L j 1. Bart van Osch 1. Mark Glaskov 1. Stan van Asten 1. Joris Verheijen 2. Jeroen Tonnaer 2. Willem de Wit 2. Klaas Crienen 2. Teun Spreeuwenberg 3. Mark Peeters 3. Ferd Spreeuwenberg 3. Roel Litjens 3. Niels Houben Middelbare school Poule M Poule N Poule O Poule P t 1. Jeroen Gommers 1. Teun de Wit 1. Rene Jaspers 1. Jelle van Hees 2. Mark van Neerven 2. Rik Litjens 2. Roy Claessens 2. Menno Heetkamp 3. Rob Claessens 3. Frank Spreeuwenberc 3. Stan van Dijck 3. Roel Claessens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 8