u Vsselsteyn Uitslagen Doroencomoetitie TC Oica C1- TVYC1 4-6 TVYB1 - LVH B2 5-5 LVH B2 - TVYB1 5-5 TVYA1 - TC Oica A2 2-8 TVYC1 - LVH C1 8-2 TVYC2 - TC Oica C2 5-5 I KE1JSERS-MANPERS BVOpen Porpentoernoqi Het Keijsers Manders Open Dorpen Toernooi is in voile gang. Maar liefst 43 koppels zullen in de diverse speelklassen deze week gaan uitmaken, wie winnaar worden van de mooie prijzen. Komende weekend, zaterdagmiddag en zondag, worden de finalewedstrijden gespeeld. Na afloop om ca. 18.30 uur is de prijsuitreiking door de toernooisponsor, dhr. Keijsers, met aansluitend een grote loterij met vele mooie prijzen en als hoofdprijs een levensmiddelenpakket ter waarde van 50,=. Wil je een keer een leuke dubbelwedstrijd zien, kom dan gerust eens kijken. U bent welkom. VLOERENCENTRUM Mixkampioenschappen Komende week worden de Vtoerencentrum clubkampioenschappen Jeugd Mix senioren gespeeld. De jeugd speelt dagelijks vanaf 16.00 uur en om 19.00 uur beginnen de senioren. Met een ruim deelnemersveld bij de jeugd en maar liefst 29 koppels bij de senioren belooft het weer een leuk en spannend kampioenschap te worden. De poule-indelingen en wedstrijdschema's hangen vanaf donderdag bij de baan. Zorg, dat je op tijd bent. Alle deelnemers veel succes. Rabobank Venrav Open In het weekend van 29 t/m 31 augustus wordt voor de zevende keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poulewedstrijden voor de senioren worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken: Open klasse in Leunen, klasse 7 (D1) bij TC Rodhe en klasse 8/9 (D2/E) in Ysselsteyn. De wedstrijden om de 3e t/m de 6e plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de teampresentatie plaatsvindt. De barbecue is dit jaar op zaterdag op het tennispark van TV LVH. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 min. 2 dames en 2 heren uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Evenals afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Er wordt gespeeld in 2 leeftijdscategorieën; jongens/meisjes 10-13 jaar en 13 - 15 jaar. Een team bestaat in principe uit min.2 meisjes en 2 jongens. De poulewedstrijden vinden plaats op de parken van Oostrum en Merselo. De finalewedstrijden worden zondag gespeeld eveneens bij TC Venray. Dit jaar voor het eerst ook een Venray Open in de 50+-klasse op het tennispark van TC OiCa. Een 50+-team bestaat uit min. 3 dames en 3 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DD, een HD en een MD. Inschrijfformulieren liggen in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling; mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor mogelijke indeling in een zgn. mixteam. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. De inschrijving sluit op zondag 5 juli. Dus meld je aan! Uitlotlna obligaties Op 27 mei is de 1e trekking geweest van de obligatielening. De voorzitter van het bouwcomité Peter Claessens verrichtte deze trekking. We hebben deze keer niet de individuele nummers getrokken, maar alleen het eindcijfer. Het getrokken eindcijfer is: 2. Dit betekent dat alle obligaties met obligatienummers of trekkingsnummers eindigend op het eindcijfer 2 ter uitbetaling kunnen worden ingeleverd bij Annie Jansen, Ringweg 1, tel. 0478 541495. Dit kan voor het betreffende eindcijfer tot uiterlijk 31 december 2003. Na inlevering wordt het obligatiebedrag in princip^ via de bank overgemaakt.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 7