^TOGETHER voor het ochtendconcert. TIEF MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK Peeltoernooi drumband Zaterdag 21 juni neemt de drumband deel aan het Peeltoernooi. Dit toernooi wordt gehouden in Gemeenschapshuis de Moost, Moostenstraat 3 in Neerkant. Het optreden is van 15.30 tot 16.15 uur. Wij wensen de drummers o.l.v. instructeur Peter v.d.Loo veel succes! Défilé afsluiting wandelvierdaagse Venray As. zondag 22 juni nemen we deel aan de afsluiting van de wandelvierdaagse in Venray. Opstellen om 16.30 uur in Venray op hoek Helfrichstraat/Molenpad. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 16.15 uur. Leden, denk aan om de partij van "En dörp as Ysselsteyn" mee te nemen. Heb je geen partij, neem dan contact op met één van je collegamuzikanten, zodat de partij nog gekopieerd kan worden. Denk aan correct uniform (zwarte sokken/zwarte schoenen). Examens muziekschool In de afgelopen week hebben 4 jeugdleden deelgenomen aan de examens aan de muziekschool in Venray. Bij het inleveren van de kopij voor dit YNB was de uitslag nog niet bekend. Deze zullen we volgende week vermelden. Extra repetitie fanfare Op vrijdag 11 juli neemt de fanfare deel aan Venray Muzikaal Totaal. Omdat maandag 7 juli de repetitie niet doorgaat vanwege de kermis, is er een extra repetitie gepland op zaterdag 5 juli om 17.00 uur. Noteer deze datum alvast! Oud ijzer Zoals het er nu naar uitziet, zal de eerste oud ijzer actie van dit jaar niet doorgaan i.v.m. de onzekere situatie rondom de vogelpest. Er staat wel een container op het terrein van Aann.bedr. M.J.Teunissen aan de Ysselsteynseweg. Hier kunt u kleinere partijen oud ijzer inleveren tijdens kantooruren (ook op zaterdagmorgen). Heeft u een grotere partij oud ijzer, die u dringend kwijt wilt, neem dan uiterlijk dit weekend contact op met Leo van Soest (tel.541871). Wij zullen dan in overleg met u proberen een oplossing te vinden. Wij hopen in het najaar in ieder geval weer bij u aan de deur te komen. Alvast bedankt voor uw medewerking! BASISSCHOOL "ST.-ODA"- Oudervereniging Opening speeltoestel Vrijdag a.s. wordt het nieuwe speeltoestel officieel in gebruik genomen. De heer en mevrouw Seuren van C-1000, door wie het speeltoestel grotendeels gesponsord is, zullen de ingebruikname verrichten. Opbrengst sponsorspel blindenschool Tibet De opbrengst van het sponsorspel is inmiddels bekend. De kinderen hebben het fraaie bedrag van€ 1000,52 bij elkaar gebracht, waarvoor we iedereen hartelijk bedanken. Per kwartaal wordt een bedrag van€ 300,- naar de blindenschool in Tibet overgemaakt en worden daarmee - voornamelijk - leermiddelen voor de school aangeschaft. Via de site van de school kunt u meer informatie over de blindenschool vinden. Avondwandelvierdaaqse Donderdag 19 juni start de 45e avondvierdaagse. Er lopen 143 kinderen van de basisschool mee, die worden begeleid door een grote groep ouders. CUIiJtkV*ENJOY TOGETHER EN J Z£n Willen alle leden zondag 22 juni om 9.15 uur aanwezig zijn bij het dorpspodium In zwarte kleding. ZIJ-ACTIEF afd. Ysselsteyn Kienen Dinsdag 24 juni is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Gonny Bouwman zal deze keer namens het bestuur aanwezig zijn. LimbitrQ IhaUafc ylouwérmat «ark

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4