Ifsselsfeyns Nieuws- Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 24 13 juni 2003 Van Lovinckplein 8: Matteiis 28,10-16: De elf leerlingen trokken naar Galilea, naar de berg die Jezus hun had aangewezen. Toen ze Hem zagen, vielen ze op de knieën, sommigen twijfelden. Jezus kwam op hen toe en zei: 'Mij is alle macht gegeven in de hemel en op de aarde. Ga, en maak alle volkeren tot leerling; doop hen in de naam van de Vader, de Zoon en de heilige Geest, en leer hun alles onderhouden wat Ik jullie geboden heb. Weet wel, Ik ben met jullie, alle dagen, tot aan de voleinding van de wereld.' Zoals elk kind de gelaatstrekken draagt van zijn vader of moeder, zo getuigt de hele schepping van de maker van alles. Er moet een taaie oer-kracht bestaan in het telkens opnieuw geboren worden van een kind of het telkens opnieuw opgaan van de zon, alle weeën en pijn ten spijt. Een kunstwerk is, zoals elk kind, vrucht van een complex gebeuren: scheppingsdrang, aantrekkingskracht en inspiratie. Het kan niet anders of God zelf moet in wezen zo drie-enig-complex zijn. Een wezen met de scheppingsdrang van een vader; een wezen met de aantrekkingskracht van een kind; een wezen met de gloed van een inspiratie: Vader, Zoon en heilige Geest. .ntenties van 14 t/m 20 juni 2003: za 14 jun 19.00 u (volkszang) overl. fam Mulders-Maessen; Annemie Geurts-Bakker; overl. fam. Custers-Claassen; Truus van Schijndel-Thijssen en overl. fam. zo 15 jun 9.15 u (Vivace) uit dankbaarheid; Marlidi Bastiaansen; Piet Swinkels; Toon Wismans; Piet Bus (vaderdag). di 17 jun 19.00 u overl. ouders Wismans-van Vegchel en Toon; Jac Smeets; Anneke van de Ven- Winnen (KBO); Wim Jansen en Pieter; Gerrit Flinsenberg. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Willem; zo 9.15 u Ruud en Frank; di 19.00 u Vera en Ron. Kinderwoorddienst: Deze keer de laatste keer apart voor groep vier. We gaan het hebben over de Drie eenheid, die we altijd uitspreken als we een kruisteken maken. Doopsels: zondagmiddag worden om 14.00 u gedoopt: AnneNijssen Dopheide 34; Finn Klompen Dopheide 10; Claudia Straatman Grauwveen 14 Bijzondere Collecte heeft voor de Nederlandse missionarissen de som opgebracht van 298,05. Hiervoor dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1