Dorpsraad Ysselsteyn AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zingt Tweede Pinksterdag in de Eucharistieviering "de Fatimamis" en lied blaadje 64. De organist is Dhr. Chris ter Beek. DAGTOCHT. Donderdag 12 juni houden we onze jaarlijkse dagtocht. Het programma is als volgt: we vertrekken om 8.00 uur. Via een leuke route rijden we naar het Kapel-Avezaath (gemeente Tiel), waar we bij de Tielse Tinindustrie "Rio"arriveren: koffie en gebak; inleiding over de fabricage van tinnen voorwerpen en rondgang door de fabriek en showroom. De excursie eindigt met een filmvoorstelling onder het genot van een kopje koffie; om 12.00 uur in Meteren koffietafel; om 14.30 uur in Drimmelen (2 uur durende boottocht door de Biesbosch). Daarna beginnen we om ongeveer 16.30 uur aan de terugreis; om 18.30 uur diner in Zaal Roelanzia. Totale kosten dagtocht 45,- per persoon (incl. koffie en gebak, kunch en diner). De kosten tijdens de reis te voldoen. Tijdens deze dagtocht hoeft er niet veel gelopen te worden Deelnemers uit Ysselsteyn kunnen zich opgeven middels het deponeren van onderstaand strookje in de brievenbus bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4 en deelnemers uit Vredepeel bij Cor Iluijs, Johan van Wyttenhorstweg 24vóór zondag8 juniDe gelegenheid tot opgave is verlengd, want er zijn nog veel plaatsen vrij in de bus. Er zijn tot nu toe 74 opgaven en er zijn 100 zitplaatsen NAAM: NAAM (echtgenote/partner): meldt/melden zich hierbij aan als deelnemer(s) aan de dagtocht op donderdag 12 juni Spreuk van de Week "Het beste geneesmiddel tegen onrecht is het te vergeten WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. Mededeling Dorpsraad: "Vergadering dorpsraad met verenigingsbesturen en met College van BenW" Op dinsdag 17 juni komt het College van B en W naar Ysselsteyn voor een gezamenlijke vergadering van de dorpsraad met verenigingsbesturen. Noteer deze datum alvast in uw agenda. Vragen kunnen van te voren ingediend worden. Uiteraard is iedereen, wel of geen lid van een vereniging, van harte welkom. Deze avond bestaat uit 2 gedeelten: I: 19.00 uur Ontvangst College op het Lovinckplein II: 20.00 uur Vergadering De agenda voor deze avond volgt nog. Dorpsraad Ysselsteyn KBO GEMENGD KOOR "VIVACE." Zondag 8 juni hoogfeest van Pinksteren. We zingen de Hoogmis. Zorg dat u om 9.00 uur aanwezig bent, zodat we nog even kunnen inzingen. Donderdag 12 juni begint de repetitie om 20.15 uur, dit i.v.m. het uitstapje van de K.B.O. Kom allemaal, want we moeten nog veel repeteren voor de uitvoering op 22 juni op het podium!!! Donderdag 26 juni is de laatste repetitie. Wanneer we in de vakantieperiode zingen, kijk hiervoor in het Y.N.B., maar kom ook dan zoveel noeglijk! 26 juli zmgen we de H.Mis bgv. het 40-jarig huwelijk van Toos Smits. Meer hierover t.z.t. Wanneer we weer met de repetities beginnen kunt t.z.t. in Y.N.B. lezen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4