PROGRAMMA JERA'70 VAN 5 iuni T/M 15 juni 2003 JjP" Donderdag 5 jun DAG: Fotofietsspeurtocht 18.15u. Zaterdag 7 jun JOA evaluatie 17.00u. Zaterdag 7 jun Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 2 Maandag 9 jun Bestuursvergadering 20.00u. Donderdag 12 jun DAG: Vrij 18.15U. Zaterdag 14 jun Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00U. Medewerkergroep 3 Zondag 15jun F1 Montreal Canada Vrijdag 20 jun Playbackshow Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Jera On Air: Jera On Air 2003 zit er alweer op! Dit jaar hebben we een record aantal bezoekers gehaald van maar liefst 1330 betalende bezoekers, verder waren er rond de 200 gasten en 80 vrijwilligers. Ondanks dit hoge bezoekers aantal is alles goed verlopen, er waren geen ruzies, weinig problemen en geen ernstige ongelukken. Organisatorisch zat het gewoon perfect in elkaar. Een aantal leuke dingen om te weten: - De Last Crewsaders hebben een contract aangeboden gekregen van Ramp Records, (platenlabel van Osdorp Posse) - Winters is 's avonds nog een keer langs geweest om de drank bij te vullen omdat we anders aangezopen zouden worden. In totaal zijn er 78 vaten bier leeg getapt. - Er zijn diverse cameraploegen langs geweest op de dag zelf. Afgelopen maandag was er in het programma Sixpack op SBS 6 de Freestyle van Def P en Maarten (een presentator van Sixpack) te zien tijdens het optreden van Osdorp Posse. Rond september zal er in het programma Crash TV op L1 een uitzending zijn over Jera On Air - De bands waren zeer tevreden over het festival en het publiek. - Op de dag zelf waren in totaal 80 vrijwilligers actief. Bestaande uit Jera medewerkes, helpende ouders en andere vrijwilligers. - Op de vrijdag na On Air is er opgeruimd van 1.30u. tot 3.45u. 's nachts, van 8.15u. 's morgens tot 20.00u. 's avonds en op de zaterdag van 13.30u. tot 18.15u. - Het vrijwilligersfeest op de zaterdagavond was ook zeer geslaagd - We hebben financieel goed gedraaid. De winst zal gebruikt worden voor het organiseren van andere activiteiten binnen de Jera en voor Jera On Air 2004 - Jera On Air 2003 is een grandioos feest geweest! De Jera wil de volgende personen bedanken voor het mede moqelllk maken van Jera On Air '03: de Jera On Air commissie, de Jera medewerkers, de helpende ouders, alle andere vrijwilligers en natuurlijk alle sponsoren. JERA ON AIR 2003 werd mogelijk gemaakt door de volgende Hoofdsponsoren: Racon Carsystems, Minder? Industries, Van Lieshout, Bouwman Fourage, en Jekal pluimveeservice. Interal, Keijsers Manders, VOF Boca, Winters Liessel, Interpolis, Vakgarage Gommans de Wit, Rabobank, Lumar, Bavaria, Aannemersbedrijf MJ Theunissen BV, De Trompetter Peters/Michels auto's en accessoires, Verder werd JERA ON AIR '03 mede mogelijk gemaakt door: Forest, Bakkerij v Gassel, C1000 Seuren Roeianzia, Claessens Agriservice, 't Diepvrieshuis, Cafetaria Snackers, AVO techniek Someren, Boerenbond Ysselsteyn, Hergerg de Peel, Jakobs tentenverhuur Klusservice Ysselsteyn, AMS B.V., Houbensteyn BV, Van der Hoff machines, Bouw en Timmerbedrijf Martens, Loonbedrijf Ysselsteyn, Frans Claessens, Vee-en Varkenshandel B van Schijndel Maessen Recycling BV, Juwett tweewielers, en Enjeé kappers Glasservice Ysselsteyn, Hans v Bree muziekinstrumenten, Bouw-en Onderhoudsbedrijf Hub Gooren, V.d. Vossenberg h.d. B.V., Meubelmakerij Jan Maessen, Smits Grondwerken en slootonderhoud Stevens constructiewerken BY, Peter Claessens timmerwerken, Bouwkundig adviesbureau Michels, Plus G v Dijck, Verder werd Jera On Air mede mogelijk gemaakt door een aantal annonieme bugunstigers. Ondanks de goede beveiliging op straat is er toch nog wat vandalisme gepleegd in de buurt. Als er bij u ook sprake is geweest van vandalisme kunt u dit melden bij Hennie Beelen (tel. 541793) of Tom van Asten (tel. 0623430477) Binnenkort zullen de foto's van On Air op de site te zien zijn. Laat ook meteen je mening over Jera On Air achter in het gastenboek Wat vond je juist wel goed en wat kan er beter! Van goede kritiek kunnen we namelijk veel leren voor volgend jaar. We hopen dat iedereen het kei gezellig heeft gehad en dat we jullie volgend jaar weer terug zien op JERA ON AIR 2004

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2