Ysselsfeym Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 41, nr. 22 31 mei 2003 :~y£7.-. r.-r: y Van Lovinckplein 8: Joh. 17, llb-19: Maak hen toegewijd aan de waarheid, uw woord is waarheid. Zoals U Mij naar de wereld hebt gezonden, zo heb Ik hen naar de wereld gezonden, en voor hen wijd Ik mijzelf toe aan U, opdat ook zij U toegewijd zullen zijn in de waarheid. Wie los wil komen van zichzelf, vrij, vrij voor God, ziet al wat hem overkomt als een opgave en een uitdaging. Hij vraagt niet: waarom? Waarom krijg ik dit wel en dit niet? Waarom mij? Waarom ik? Waarom die ander niet? Zinloze vragen! Het gaat erom dat dit op je weg komt en dat hier jou werk ligt, jou taak, jou opdracht en uitdaging. Al het andere is uitvlucht en werkweigering. Het leven-voor-God zou je idealiter kunnen omschrijven als: doe wat er te doen valt. Intenties van 31 mei t/m 6 juni 2003: za 31 mei 19.00 u Kinderwoorddienst (Volkszang) Jan van Knippenberg; jrd. ouders Koonings-Janssen; ouders Pouwels-Voesten en overl. fam.; Ouders Vollenberg-Aerts en Theo en Gerrit; Jep Leen en Gerrit Flinsenberg; Mia van Dijck-Driessen; jrd. overl. ouders van Soest- van Bracht. zo 1 jun 9.15 u (Vivace) jrd. Pater Joop Steneker; ouders Marcellis-Deckers; Ouders Swinkels- Claessens en Jeanne en Toon en Piet; jrd. Jan van Lipzig en Tom en uit dankbaarheid. di 3 jun 19.00 u Intenties van de parochie. vr 6 jun 16.00 u Zilveren huwelijksjubileum fam. Berkers-Peters. Misdienaars: za 19.00 u Klaas en Erwin; zo 9.15 u Bart O en Jelle; di 19.00 u Joris en Stef; vr 16.00 u Vera en Willem Kinderwoorddienst: A.s. zaterdag is er weer een kinderwoorddienst voor de leerlingen van groep 5 t/m 8. Jullie zijn allemaal heel erg welkom! WNM: De week voor Pinksteren is altijd de Week van de Nederlandse Missionarissen. In die week wordt er bijzonder voorde Nederlandse missionarissen gebeden geofferd. Wij zullen de extra collecte houden op Pinksteren.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 1