AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KIENEN. Woensdag 21 mei is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENWONINGEN in Ysselsteyn. Ouderen in Ysselsteyn die in de eerstkomende jaren in aanmerking willen komen voor een woning in ons dorp, raden wij aan om vroegtijdig contact op te nemen met "Wonen Venray" tel.: 554600. Wij willen graag dat onze eigen ouderen zo goed mogelijk geholpen worden. Hopelijk komt ooit nog het groene licht voor ons WoZoCo. SPORTIEF WANDELEN. Op donderdag 22 mei start Senioren Sport Synthese met medewerking van onze KBO met tien trainingen "Sportief Wandelen (50 De groep vertrekt om 13.00 uur met de eerste keer als vertrekpunt Zaal Roelanzia Dit alles onder leiding van een professionele begeleider van fysiotherapie Weltersweide uit Horst. Als u eens kennis wilt maken met deze snel groeiende sport dan kunt u zich aanmelden bij Wim Claessens, tel. 541202 of Senioren Sport Synthese, tel.: 517317. De eerste keer is in principe iedereen welkom. Bij overinschrijving gaan degenen voor die zich als eerste hebben aangemeld en wordt bekeken of meerdere groepen opgestart kunnen worden. Bij voldoende belangstelling wordt deze activiteit daarna definitief opgenomen in het programma van Senioren Sport Synthese. Aan de eerste wandeling kan in principe iedereen gratis deelnemen. Deze wandeling geldt wel als eerste les voor degenen die definitief mee gaan doen. Op de eerste dag wordt nagegaan of er voldoende deelnemers zijn om door te gaan De eerste keer gaat de wandeling, ongeacht het aantal deelnemers, in ieder geval door. De kosten voor 10 trainingen bedragen 21.00 per persoon BILJARTEN ROELANZIA- toernooi. Donderdag 6 mei werd de finale gespeeld tussen Sjeng Deters en Sjaak Wilmsen. Sjeng werd na een spannende partij winnaar van de Roelanzia-wisselbeker. Proficiat, Sjeng Spreuk van de Week "Houd een ware vriend met beide handen vast H.B.S. "ONS GENOEGEN" Op weg naar de kwalificatiewedstrijd voor de O.S. welke in juli in New York wordt geschoten nam Ron v.d.Hoff met de Nederlands Olympisch team deel aan de Grand Prix van Croatië. Na het sterke Franse team te hebben uitgeschakeld behaalden wij een uitstekende 2e plaats achter het team van de Oekraïne. Over twee weken volgt de volgende wedstrijd in Frankrijk. Zaterdag behaalde Johan v.Dongen in Ulvenhout een 2e plaats met 1356p. op een Fita-wedstrijd. Zondag in Goirle herhaalde hij dit met een score van 1340p. In deze wedstrijd won Rick Philipsen bij de junioren 90 m. met 1152p. Robin Bruggink schoot bij de junioren 70 m. 980p. P.D.V. Ysselsteyn Het duivenseizoen gaat weer beginnen, na een stagnatie van 7 weken is het sein veilig gekomen van het ministerie om te beginnen met het wedstrijd vliegen van postduiven. Precies waarheen is nu met schrijven nog niet officieel bekent, doch zaterdag a.s. gaan wij inkorven van onze duiven voor vennoedelijk Eijsden, doch dit kan ook Haasrode worden, zie teletekst pag. 436. Het bestuur met helpers beginnen om 13.00 uur daarna de andere leden tot 13.30 uur. Om 16.00 uur klokken afslaan. Om 16.00 uur mandendienst door B.Hesselmans en Sr.Maessen. Venray rijden G.Hendrix. Mandendienst 24-5 W.Philipsen en P.Potten. Venray rijden 25-5 Th.Hendrix. Volgens Oost-Br. is er voor volgende week het aangepaste vliegprogramma aanwezig, dan weten wij wal meer. Dan is er ook gelegenheid om het verschuldigde bedrag van de klokken te betalen bij de penningmeester. Wij wensen alle leden een succesvol en sportief seizoen. Het laatste bericht van Oost-Br. is: zolang de grens met België en Frankrijk gesloten blijft, spelen wij iedere week Eijsden. KBO HBS •Mil V

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6