OÜDERENKOOR Mededeling A.s. maandag bij de repetitie zullen alleen de dames aanwezig zijn. Zondag 25 mei zal het koor de H.Mis opluisteren. De gezangen daarvoor staan op een A-4 blaadje, zodat dit blaadje zondag's meegenomen kan worden. En ook het zangblaadje no. 38. Ook nu is vastgelegd, dat de korenavond van onze dirigent op woensdag 15 oktober zal zijn.(agenda). BASISSCHOOL "ST.-ODA"- Oudervereniging Vastenactie De vastenactie heeft dit jaar een bedrag van 284,66 opgebracht. Dit is, zoals ook andere jaren, een mooi bedrag voor het goede doel. Kindervakantiewerk De kinderen hebben deze week de programmaboekjes mee naar huis gekregen. Als uw kind wil meedoen -aan het kindervakantiewerk, dient het formulier voor 20 mei a.s. ingeleverd te zijn op school. De school /erzorgt dan de opgave bij de organisatie. MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK Deelname fanfare open dag/festival "Uit de Kunst A.s. zondag 18 mei neemt de fanfare deel aan de open dag/festival "Uit de Kunst". Ons optreden, waarbij we ook een werk uitvoeren samen met de IVM-leerlingen, is van 12.00 12.45 uur in de Schouwburg. We worden echter uiterlijk 11.00 uur in de Schouwburg verwacht, omdat we voorafgaand aan het optreden nog moeten repeteren met de blokfluiters. Gezamenlijk vertrek vanaf het gemeenschapshuis om 10.40 uur. Willen degenen, die op eigen gelegenheid gaan ervoor zorgen, dat ze tijdig aanwezig zijn in de Schouwburg. Dit optreden is in uniform, denk aan zwarte sokken/zwarte schoenen Let op: Leden, denk er ook aan om je marsboekje mee te nemen! Anjerloterii hi de periode van 12 mei tot 8 juni zullen jeugdleden van de vereniging bij u aan de deur komen voor de ■erkoop van anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur en natuurbehoud in Limburg. Wij bevelen deze loten van harte aan. Ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds! Programma Zaterdag 31 mei Zaterdag 31 mei: Vrijdag 6 juni: Vrijdag 13 juni: Zaterdag 21 juni: Zondag 22 juni: Zaterdag 28 juni: Vrijdag 11 juli: Concert door IVM-leerlingen, Hafa-leerlingen, jeugdfanfare en fanfare in gemeenschapshuis. Aanvang 19.00 uur Na afloop concert, serenade aan 40-jr. bruidspaar H.Willemse Serenade Tennisvereniging Concert drumband in gemeenschapshuis Peeltoemooi drumband Afsluiting wandelvierdaagse Venray Oud ijzer actie Deelname Venray Muzikaal Totaal fanfare 20.00-20.40 uur Vrijdag 7 november: Fanfare concert in Merselo JEUGDFANFARE Rijden op 16 mei: Renee Wilmsen, Teun v.Vegchel en Lea Hendriks. Rijden op 23 mei: Nicole Romme, Willckc Koonings en Lidian de Weert. We vertrekken om 17.55 uur bij de Smelehof. Afmelden bij Lea 06-18572290. Denk aan het concert op 31 mei. aayTcrfj

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5