Dorpsraad CYsselsteyn Mededeling Dorpsraad: r*\ c.i.p. ENJ^Yiü TOGETHER Hierbij nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van de openbare vergadering van de dorpsraad op maandag 12 mei'03 in zaal "Roelanzia" Agenda: 1 .Opening 2. Spreekrecht publiek n.a.v. de agendapunten mogelijkheid om n.a.v. agenda aanvullende informatie te geven). 3.Verslag vergadering van 14 april '03. 4.Ingekomen uitgaande post en mededelingen. 5.Mededelingen vanuit de commissies 6. Voorbereiding bezoek College van B en W 7.Verslag dorpsradenoverleg. 8.Rondvraag. 9. Sluiting. Dorpsraad Ysselsitsyn Secr.J v/d Pas WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Tel. no. huisartsenpost 0800-1222. BASISSCHOOL "St.ODA"-Oudervereniging Maandag 13 mei a.s. openbare Mr-vergadering in de lerarenkamer van de school. Tijdstip 20.00 uur. Koninginnedag We kijken terug op een gezellige spellenmorgen, waarop alle kinderen naar hartelust met elkaar gespeeld hebben. Namens de school en de oudervereniging bedanken we alle ouders, grootouders en oudere broers en zussen van onze kinderen voor hun hulp bij de spelen. Tijdens de morgen waren er 2 spelen, waarvoor de kinderen van tevoren 'sponsors in eigen kring' zochten voor het project 'Blindenschool Tibet'. De kinderen krijgen de opgavenstrook binnenkort ingevuld mee naar huis en kan het geld op school ingeleverd worden. Daarna zal bekend worden hoeveel geld de sponsoractie oplevert. Studiemorgen Op woensdag 28 mei a.s. hebben alle leerkrachten een ICT-studiemorgen (informatie-/communicatie- technologie). De kinderen zijn die morgen vrij. Donderdag en vrijdag hoeven de kinderen niet naar school i.v.m. Hemelvaart. Steeds meer ouderen krijgen te maken met eenzaamheid, armoede of verwaarlozing. Dit zijn i ernstige en vaak onderschatte problemen. 2 Het Fonds Ouderenhulp ondersteunt bijvoorbeeld ontmoetingsactiviteiten, begeleiding van c,p mantelzorgers en wegwijs maken van ouderen in de burocratische wereld van aanvrage. Vrijdag 9 mei staan vrijwilligersters van onze Samen-doendag in de winkel bij C 1000 en Bakkerij van Gassel om Zomerzegels en Kaarten te verkopen voor ondersteuning van dit doel! Ieder jaar is dit een groot succes voor deze organisatie Onze dank daarvoor! ENJOY TOGETHER Zaterdag 10 mei verzorgen wij de Mis van 19.00 uur. Iedereen graag om 18.00 uur aanwezig zijn in de kerk.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4