ill
Vsselsteyn
JUNIOREN
Maandagavond ondersteunde training 12 Mei
Svp opletten de aanvangstijden zijn anders dan van de maandagavondcompetitie.
Kijk goed hoe laat je moet spelen en in welke poule je staat. Als iemand een keer niet kan, probeer dan samen
een andere dag of tijd af te spreken en vergeet vooral niet de stand door te geven aan Hilda (541433) of Ria
(545035).
Maandag 12 mei aanwezig commissielid Hilda Spreeuwenberg (541433) en Ria de Wit (545035)
Telefoonketting maandagavondcompetitie bij afgelasting wegens slecht weer!
Let opl Bel direct de ketting door!
De nummers 1 van poule A, B, C, D worden gebeld door Lianne van Hees tel: 541753, nr. 1 belt nr. 2, nr. 2 belt
nr. 3, nr. 3 belt nr. 4, nr. 4 belt vervolgens Lianne weer terug zodat zij weet dat de ketting rond is. Als niemand
opneemt, bel de volgende en bel later diegene terug. Krijg je haar/hem niet te pakken, bel dan Lianne!
De nummers 1 van poule E, F, G, H worden gebeld door Hilda Spreeuwenberg tel: 541433, nr. 1 belt nr. 2, nr. 2
belt nr. 3, nr. 3 belt nr. 4, nr. 4 belt vervolgens Hilda weer terug zodat zij weet dat de ketting rond is. Als niemand
opneemt, bel de volgende en bel later diegene terug. Krijg je haar/hem niet te pakken, bel dan Hilda!
Poule A, beginners
1Anne Janssen en Kelly Swinkels
2. Aukje van Hees en Lia Litjens
3. Michelle de Wit en Sanne Verstegen
4. Jorieke Willems en Linda Peeters
5. Marit vd Zanden en Joyce Jacobs
6. Laura v Lipzig en Loes Teunissen
Poule B, 10-12 jaar
1Lisa v. Lipzig en Rian Litjens
2. Willem de Wit en Stan Tonnaer
3. Teun Spreeuwenberg en John Hendrix
4. Milou Heetkamp en Vera Claessens
Poule C, 12-13 jaar
1. Marleen Bouwman en Manon Linnebank
2. Mark Glazkov en Tommy v. Dijk
3. Rob Claessens en Mark Romme
4. Frank Spreeuwenberg en Arjan Okken
Poule D, 14-15 jaar
1. Rinske v.Hees en Willeke Koonings
2. Juul Hendriks en Maartje Crienen
3. Ilse Litjens en Caroline vd Zanden
4. Teun de Wit en Ruud Berkers
5. Linda Bouwman en Pascal Thiessen
Baan 3
Baanl
Baan2
Baanl Baan2
Baan3
13.30
A1/A2
A3/A4
A5/A6
14.00
B1/B2
B3/B4
17.00
T.les T.les
D3/D4
13.50
A2/A3
A4/A5
A6/A1
14.30
pauze
17.30
T.les T.les
D1/D2
14.10
A4/A1
A5/A2
A3/A6
14.45
B2/B3
B4/B1
18.00
D4/D2 D3/D5
T.les
14.30
pauze
15.15
pauze
18.30
C1/C2 C3/C4
T.les
15.00
A3/A1
A2/A4
15.30
B3/B1
B4/B2
19.00
T.les T.les
C2/C3
15.20
A1/A5
A2/A6
16.00
einde
19.30
T.les T.les
C4/C1
15.40
A3/A5
A4/A6
20.00
C3/C1 C4/C2
T.les
16.00
einde
20.30
D4/D5 D1/D3
T.les einde pouleC
21.00
D5/D1 D2/D3
T.les
21.30
D1/D4 D2/D5
T.les
22.00
einde poule D
Poule A
tel.
Poule B
tel.
Poule C
tel.
Poule D
tel.
1 Lisa van Upzig
541552
1 Marteen Bouwman
1 Rian Litjens (lit)
541808
1 Juul Hendriks
541420
0493-526260
2 Jeroen Tonnaer
541810
2 Rian Litjens (moer)
541425
2 Eelje de Wit
545035
2 Joris Verheijen
545005
3 Mark Glazkov 06-20677524
3 Pim Rongen
542036
3 Klaas Crienen
541423
3 Stan van Asten
541849
4 Jessica Jansen
541484
4 Susan Beijers
541215
4 Rob Claessens
541461
4 Fieke Koopmans
541806
Poule E
tel.
Poule F
tel.
Poule G
tel.
Poule H
tel.
1 Lennie van Asten
541667
1 Marian Claessens
541919
1 Rik Litjens
541425
1 Jelle van Hees
541753
2 Linda Bouwman
2 Frank Spreeuwenberg
2 Mark van Neerven
2 Teun de Wit
0493-526260
541433
0493-529580
0493-526117
3 Sandra Claessens
541919
3 Ilse Litjens
541808
3 Marton van Dijck
541816
3 Jeroen Gommers
541737
4 Stan van Dijck
541816
4 Roy Claassen
541438
4 Steffie de Wit
545035
4 Rene Jaspers
541428
Baan II
bakkerij van
Gassel
Baan III
Dirks
schilderwerken
Baan 1
Tom
Bouwman
Baan II
bakkerij van
Gassel
Baan III
Dlrks
schilderwerken
17.45
Basisvaardiqh
20.00
Poule C
Poule D
18.30
Basisvaardigh
20.45
Poule E
Poule F
19.15
Poule A
Poule B
21.30
Poule G
Poule H