«1
5SES8
S.V. YSSELSTEYN
Voetbal
Wil je gaan voetballen, dan kan dat vanaf 5
jaar. Meld je aan bij Theo Jeurissen telefoon
541432.
Afgelopen woensdag werd onze El kampioen, Spelers en leiders proficiat met het kampioenschap.
Zaterdag werden de F2 en F4 ook kampioen, Spelers en leiders proficiat met het kampioenschap.
BI -
Ysselsteyn
BI
2-10
B2 -
Sparta'18 co
B2
0-4
Cl -
Sparta'18
C2
1-7
Dl -
Ysselsteyn
Dl
6-2
D2 -
Oostrum
Dl
1-4
E3 -
Ysselsteyn
El
1-4
E4 -
Ysselsteyn
E2
0-2
E3 -
Achates
E3
3-6
Fl -
EWC
Fl
7-0
F2 -
Leunen
F2
10-0
F8 -
Ysselsteyn
F3
0-4
F5 -
Ysselsteyn
F4
2-7
Mf 1-2 -
Ysselsteyn
Mf 1-2
4-11
Mf 3-4 -
Hegelsom
Mf 1-2
5-13
RKDSOco
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Stormvogels'28
Ysselsteyn
Montagnards
Wittenhorst
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Venray
SSS'18
BW'27
Ysselsteyn
PROGRAMMA VRIJDAG 2 MEI:
Melderslo BI - Ysselsteyn BI
RIJDEN VRIJDAG 2 MEI;
Ysselsteyn BI; Boy Geerets, Bram Jeurissen, Henk Alders, Ruud litjens.
aanvang 19.00 uur, vertrek 17.45 uur.
PROGRAMMA ZATERDAG 3 MEI:
Ysselsteyn B2 - Meterik BI
Leunen F1 - Ysselsteyn F1
Wittenhorst MF1 - Ysselsteyn MF1-2
Ysselsteyn MF 3-4 - BW'27 MF 1-2
aanvang 13.00 uur, nr 62578.
aanvang 10.30 uur, vertrek 09.45 uur.
aanvang 13.00 uur, vertrek 12.15 uur.
aanvang 10.30 uur.
RIJDEN ZATERDAG 3 MEI;
Ysselsteyn Fl; Jaap Fleurkens, Jop Matijsen, Willem Janssen.
Ysselsteyn
Hegelsom
B2 -
MF 1-2 -
Venray
Ysselsteyn
B4
MF 1-2
aanvang 13.00 uur.
aanvang 11.30 uur, vertrek 10.45 uur.
PROGRAMMA ZONDAG 11 MEI;
Ysselsteyn Dl; Toernooi Montagnards te Bergen, vertrek 8.30 uur.
Ysselsteyn D2; Toernooi Montagnards te Bergen, vertrek 8.15 uur.
RIJDEN ZONDAG 11 MEI;
Ysselsteyn Dl; Bart van Osch, Bart Philipsen, Stan van Asten, Tamara Koonings.
Ysselsteyn D2; Jeroen Tonnaer, Leon Vergeldt, Ruud Arts, Rene Hendrix.
PROGRAMMA ZATERDAG 17 MEI;
Ysselsteyn F2; Toernooi HBSV te Hout-Blerick.
RIJDEN ZATERDAG 17 MEI:
Ysselsteyn F2; Koen Scheepens, Harm Tonnaer, Rik Swinkels.
TRAINING NIEUWE E-TJES V.M.
TRAINING NIEUWE F-TJES N.M.
PROGRAMMA ZONDAG 18 MEI;
Ysselsteyn Dl; Toernooi HBSV te Hout-Blerick.
Ysselsteyn F3; Toernooi MVC'19
RIJDEN ZONDAG 18 MEI;
Ysselsteyn Dl; Bart Alders, Dennis Teunissen, Johan Swinkels, Ruud Bouwman.
Ysselsteyn F3; Kevin Cox, Guus de Mulder, Sjim Romme.
PROGRAMMA MAANDAG 9 JUNI;
Ysselsteyn MF 1-2; Toernooi te Hegelsom.