BASISSCHOOL 'St-ODA' - OUDERVERENIGING lf H.Communie Op 27 april a.s. doen de kinderen van groep 4 de le H.Communie. De kinderen worden om 09.30 uur op school verwacht en worden daar om 09.45 uur door meneer pastoor, fanfare cn drumband opgehaald. Bij goed weer lopen de kinderen de lange route door het Lovinckplein, bij slecht weer een korte route. De H.Mis begint om 10.00 uur. Schoolzwemmen 28 april Er is op 28 april a.s. geen schoolzwemmen voor groep 5. Koninginnedag Op dinsdagmorgen 29 april a.s. zijn er weer de traditionele Koninginnedagspelen. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd. Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden. Natuurlijk zijn ouders, opa's, oma's en andere belangstellenden die morgen van harte uitgenodigd om te komen kijken. Het tijdschema van de morgen ziet er als volgt uit: 09.00 uur: de kinderen komen bij elkaar op school; 09.10 uur. vertrek naar sportpark; 09.15 uur: aankomst op sportpark en zingen van het Wilhelmus; de kinderen verzamelen zich per groep bij het betreffende spel; -^9.30 uur: start koninginnespelen; I.30 uur: einde spelen; uitreiking herinnering/traktatie; Hierbij doen we nogmaals een oproep voor hulp bij de spelen. Er hebben zich nog niet genoeg ouders aangemeld om de spelen goed te laten verlopen. Naast ouders willen we ook de hulp van opa's en oma's en oudere broers en zussen vragen. Als u tijd vrij kunt maken dinsdagmorgen, vragen wij u zo snel mogelijk contact met Ria Linders op te nemen (541908). Bij uitermate slecht weer zal de morgen geen doorgang vinden. De kinderen komen dan gewoon naar school. We hopen dat het een gezellige morgen wordt en dat het weer ons dit jaar niet in de steek laat. Na de spelen zijn de kinderen vrij t/m 2 mei. Tijdens de morgen is er ook een spel, waarvoor de kinderen van tevoren 'sponsors in eigen kring' zoeken. De opbrengst is bestemd voor het project 'Blindenschool Tibet'. De wisseling van de bibliotheekboeken vindt niet plaats op deze morgen en er is geen overblijfmogelijkheid. Luizencontrole *'a de vrije week zal maandag 5 mei de gebruikelijke luizencontrole plaatsvinden. Denkt u a.u.b. aan eenvoudige kapsels en de kinderen geen gel e.d. in de haren te laten doen, omdat dit het controleren bemoeilijkt. GEMENGD KOOR "VIVACE" Donderdag 1 mei hebben we om 19.00u met dhr.v.d. Tillaart repetitie in de kerk, aansluitend om 20.30u repetitie in het repetitielokaal. Vrijdag 2 mei om 14.30u H.Mis bgv. 40-jarig huwelijk van ons koorlid Miet Swinkels- Bennebroek. Aansluitend brengen we het Robijnen Paar een serenade in zaal Roelanzia. (Uniform PAMESGYM "SPORTSTERREN" Op dinsdag 29 april na de gym is er koffie met vlaai bij Egelmeers. MEDEDELING REDACTIE Y.N.B. l.v.m. Koninginnedag, woensdag 30 april, verzoeken wij u de copie voor het Y.N.B. in te leveren dinsdag 29 april vóór half 9. Alvast bedankt!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5