Senioren Afhanabaan wordt inschriifbaan De komende weken zijn de banen druk bezet. Op zich is dit een goed teken, want dit betekent dat er veel deelname is aan competities, lessen en maandagavondcompetitie. Met name de maandagavondcompetitie is dit jaar gedwongen om tot laat in de avond alle banen te benutten. Gevolg is wel dat de beschikbare uren voor vrij tennissen relatief beperkt zijn. De vrije uren komen vooral tot uitdrukking in de mogelijkheden tot inschrijving. Deze uren worden beter benut dan de afhangbaan, omdat voor deze laatste moet worden gegokt op het beschikbaar zijn. Deze gok wordt niet altijd genomen, waardoor deze baan vaker onnodig ongebruikt blijven. Daarom is besloten om voortaan op alle drie de banen de mogelijkheid te bieden tot reserveren middels inschrijving. De keuzemogelijkheden voor het reserveren zullen hierdoor duidelijk toenemen. Dit geldt met name voor de dinsdag, woensdag en donderdag. Veel tennisplezier gewenst. Het bestuur. TVY-site op het internet De afgelopen weken hebben we dankzij Peter-Paul Koonings een nieuwe site op het internet gekregen. Op deze site staan allerlei leuke wetenswaardigheden en mooie foto's. Ook het invoeren van competitie-uitslagen als het bekijken van de standen van de KNLTB-competitie zijn via deze site eenvoudig bereikbaar gemaakt. De site is bereikbaar via www.ysselsteyn.com/tvy Introducee T oernooi Zaterdag 3 mei wordt het Introducee Toernooi gespeeld en dus niet zoals gebruikelijk op zondag laat in het seizoen. Het toernooi wordt gespeeld in de namiddag vanaf 12.00 uur. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven als mix-dubbel middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen 1.50 per persoon. De organisatie is in handen van Frans (541922) en Marleen. Omdat afgelopen geen bericht in het YNB heeft gestaan is de inschrijving verlengd tot zondag 27 april. De poule-indeling en het wedstrijdschema hangen vanaf woensdag bij de baan. Zoals jullie hier boven hebben kunnen lezen staan we weer op het internet. De poule-indeling van het Introducee toernooi met het wedstrijd schema kun je eveneens terugvinden op deze site. Kijk dus even hoe laat je moet spelen. Piet Litiens Toernooi Afgelopen zondag, 1e paasdag, is het traditionele Piet Litjens Toernooi gespeeld. Ondanks het feit, dat het toernooi werd gespeeld op 16 paasdag, was de belangstelling weer groot, maar liefst 55 deelnemers, en het weer was prima.Tussen de wedstrijden door konden de deelnemers zich dit keer om begrijpelijke redenen niet te goed doen aan gekookte eieren, maar aan chocolade paaseieren. De banen lagen er weer prima bij. Na afloop konden de dames, Irene Peeters en Marielle Litjens, de wisselbekers uitreiken aan Kathelijn de Wit (ja weer een de Wit!) bij de dames en aan Ton Marcellis bij de heren. De uitslagen: Poule A: Frans van de Kerkhof Poule B: Annelie van de Wegen Poule C; Rian Spreeuwenberg Poule D: Wiet Crienen Poule E: Jules Loenen Poule F: Tonny van Vegchel Poule G: Truus van Vegchel Poule H: Jan Litjens Poule I: Tilla de Wit Poule J: Herman van Ass Poule K: Kathelijn de Wit Poule L: Ton Marcellis Poule M: Annie Jansen Poule N: Twan de Wit Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Schoonhouden clubgebouw Verzoek aan de thuissoelende competitieteams maar ook aan de overige leden om na afloop van de wedstrijden de kleedlokalen, de hal, toileten en de kantine schoon achter te laten. Op deze manier houden ons gebouw voor iedere gebruiker in gastvrije en schone staat. Vele handen maken licht werk. Alvast bedankt voor ieders medewerking. Uitslaaen DorDen-comoetitle Zaterdag 12-04-2003 TVYC1 - TC America 3-7 TVYC2 - LVH C1 5-5 Zondag 13-04-2003 TVY A1 - Merselo A1 2-8 TC OiCa C1 -TVYC1 8-2 Proaramma DorDen-comoetltle Zaterdag 26-04-2003 TVYC2 - TC America C1 17.00 uur LVH B1 -TVY B1 18.00 uur TVYC1 - TC OiCa C1 18.00 uur TC OiCa A2 -TVY A1 18.00 uur Zondag 27-04-2003 TVYA1 - TC America A1 09.00 uur TC 't Lobke C1 -TVYC1 09.00 uur c

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 10