Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Koninginnedag Op dinsdagmorgen 29 april a.s. zijn er weer de tradionele Koninginnedagspelen. De groepen 6 t/m 8 spelen werpbal en voor de groepen 1 t/m 5 worden kinderspelen georganiseerd. Deze spelen vinden plaats op het sportpark "De Vlies". Na afloop kunnen de kinderen zelfstandig naar huis gaan of afgehaald worden. Natuurlijk zijn ouders, opa's, oma's en andere belangstellenden die morgen van harte uitgenodigd om te komen kijken. Het tijdschema van de morgen ziet er als volgt uit: 09.00 uur: kinderen op school bij elkaar komen; 09.10 uur: vertrek naar sportpark; 09.15 uur: aankomst op sportpark en zingen van het Wilhelmus; de kinderen verzamelen zich per groep bij het betreffende spel; 09.30 uur: start koninginnespelen; 11.30 uur: einde spelen; uitreiking herinnering/traktatie; Bij uitermate slecht weer zal de morgen geen doorgang vinden. De kinderen komen dan gewoon naar school. We hopen dat het een gezellige morgen wordt en dat het weer ons dit jaar niet in de steek laat Tijdens de morgen is er ook een spel, waarvoor de kinderen van tevoren 'sponsors in eigen kring' z^ken. De opbrengst is bestemd voor het project 'Blindenschool Tibet'. Kindervakantiewerk Het kindervakantiewerk voor de groepen 3 t/m 7 vindt dit jaar plaats in de week van 21 t/m 25 juli. In mei a.s. zullen de inschrijfformulieren op school verspreid worden. C.I.P. Mededeling voor de cursisten van de vierde cursus e-mailen en internetten. Deze afsluitavond wordt gehouden op vrijdag 25 april van 18.00-19.00 uur in het Medisch Centrum aan de Litsenbergweg, waar tevens de certificaten worden uitgereikt. Wij hopen alle begeleid(st)ers en cursisten van deze cursus dan te ontmoeten. In september gaat weer een nieuwe cursus beginnen. In de maand augustus plaatsen we dan weer een aanmeldingstijd in YNB. Namens de cursusleid(st)ers en de CIP vrijwilligers hartelijk dank. GEMENGDKOOR "VIVACE" Zaterdag zingen de dames de Paaswake. Hoe laat deze begint: zie kerkberichten Y.N.B. Zondag Hoogfeest van Pasen. Om 9.15 uur zinden we de Hoogmis. Zorg dat u ruim op tijd, in uniform aanwezig bent. Donderdag 24 april is er voor de dames om 19.00u olv. dhr. v.Tillaart repetitie in de kerk. Vrijdag 25 april zingen de dames om 17.00u de H.Mis bgv. het 40-jarig huwelijk Wilmsen-Verheyen. NEEM NOTITIE VAN HET VOLGENDE: -Er zijn geen partijrepetities, aanvang dus om 20.00u tenzij anders vermeldt in Y.N.B. -1 mei hebben we om 19.00u met dhx.Tillaart repetitie in de kerk, om 20.30u repetitie in repetitielokaal. -2 mei om 14.30u H.Mis bgv. 40 jarig huwelijk M.Swinkels, aansluitend de serenade. -3 mei inruimen "Snuffelmarkt". -4mei "Snuffelmarkt" -22 juni nemen we deel aan een concert op 't Podium, georganiseerd door "Enjoy Together". Houd deze datum vrij!!! L.R. De Peeldraver Concours te Maasbree KJ Z2 dressuur: Hilda Lemmens met Mackintosh's 4e prijs. Hilda proficiat! ennaai nforrna.'rP'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5