«w JERA presenteert op 21 april, tweede paasdag: The Shandon (I) en Skin of Tears (D) Met deze twee bands jaagt de Jera de paashaas weer terug in zijn hol! De deuren van de Jera zullen om 20.00 uur opengaan en de entree bedraagt slechts 5,-. ShandonZe zijn in 1994 begonnen met punk rock maar sinds '95 hebben ze hun nieuwe stijl: 'punkbillyskacore', (een mix van verschillende stijlen) wijd verspreid. In de tussentijd wordt Shandon steeds meer ervaren, onder andere door als voorprogramma op te treden bij bands zoals Rancid, Pennywise, Vandals Toasters Murphy's law en the Offspring. Op het einde van 1999 doet de band een mini tour in Nederland met de Heideroosjes hiermee winnen ze heel wat fens. De band is ook zeker geen onbekende voor de Jera. Vorig jaar hadden ze nog een spetterende show op Jera On Air '02 weggegeven en eerder dat jaar zorgden ze binnen in de Jera ook voor een fantastisch feest. Skin of Tears (SOT) bestaat sinds oktober 1991. In de beginjaren als een "Four Guy Band" maar nu als "Power Trio" op weg om melodische Punk-Rock and Hardcore met zo ongeveer alle mogelijke stijlen (Reggae, Ska, Rumba, Polka, Grunge...) in de muziek te spelen. Fris, vrolijk, elk nummer is gewoon ....SOT. Snelheid, kracht en nieuwe ideeën met een "vette sound" laat de luisteraar voelen hoe veel plezier deze drie hebben wanneer ze hun muziek maken. De jaren 1999 2000 waren "Live Jaren" voor Skin of Tears. Ze speelden zoveel als ze konden. Met optredens in Duitsland (natuurlijk) België, Zwitserland, Engeland, Nederland, Oostenrijk en optredens met bands zoals: Bad Religion, Strunge out, Lagwagpn, No use for a name, H-BlockX, Rancid, Shelter, etc. Een geniale punkband met een eerlijke onverkrampte uitstraling en prachtige melodieën; "Wat Lag Wagon en No fun at all willen kan SKIN OF TEARS al lang!" Meer informatie check: www.ysselstcyn.com/jera70,http://www.shandon.it, www.skinoftears.de. 15 jaar Trade-Mark CD presentatie: Vrijdag 18 april komen we om 2Q.00u. bij de Jera bij elkaar en vertrekken we gezamenlijk naar de feesttent om er een verrekte Goede vrijdag van te maken. De kaartjes zijn al gekocht dus iedereen die zich heeft opgegeven op de lijst in de Jera heeft een kaartje. Plavbackshow: Op vrijdag 2 mei hebben we in de Jera de playbackshow. De playbackshow is voor de kinderen van groep 6,7 en 8 van de basisschool. We willen er dit jaar weer een fantastische avond van maken maar dat lukt natuurlijk niet zonder artiesten. Dus geef je samen met je vriendjes en vriendinnetjes op door onderstaand strookje in te vullen en voor 24 april bij Ferdy Seuren in te leveren. (Jan Poelsweg 9) Op donderdag 24 april hebben we na de donderdagavondgroep de generale playbackshow. De leiding kan dan nog wat aanwijzingen en tips geven waardoor de act nog beter kan worden. Namen kinderen: PROGRAMMA JERA'70 VAN 17 apr T/M 21 apr 2003 Donderdag 17 apr DAG: Het Smokkelspel 18.15u. Zaterdag 19 apr Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 2 Maandag 21 apr The Shandon (I) Skin Of Tears (D) 20.00u. Medewerkersgroep 3 JERA wenst iedereen een vrolijk Pasen! Met de bands The Shandon (I) en Skin of Tears (D) Arüest/bandnaam: Contactpersoon: Liedje: tel.:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2