ZIJ-ACTIEF afd. Ysselstevo Paasdecoratie i Op maandag 7 april van 13.30 tot 15.30 uur gaan we o.l.v. Mieke een paasdecoratie maken in het gemeenschapshuis. Mieke heeft gekozen voor een nest op een standaard en deze kan naar eigen idee worden versierd, De kosten voor deze middag zijn 10,-, dit is inclusief de standaard. Opgeven hiervoor kan tot 5 april bij Riek de Wit tel. 541402. HBS "ONS GENOEGEN" Het Ned.Kampioenschap voor compoundteams had voor ons le team een onbevredigend einde. Nadat ze zich al reglementair geplaatst hadden voor de halve finale ontstond er zoveel discussie over het toepassen van het reglement dat de scheidsrechters ook gingen twijfelen en uiteindelijk werd besloten om nog een serie van 3 pijlen te laten schieten. Het team kon net niet genoeg concentratie opbrengen om ook deze beslissing te overwinnen en miste de volgende ronde zodoende met minimaal verschil. Een 5e pl. was toen het hoogst haalbare. Het 2de team werd dertiende. Het recurveteam werd in Schayk 5e. VELDWEDSTRIJD TIM MERMAN NS WEG Zondag organiseren we weer een veldwedstrijd in de bossen achter het Duitse Kerkhof. Ruim 100 deelnemers staan weer aan de meet van deze eerste buitenwedstrijd van het seizoen in deze regio, waaronder verschillende regionale en plaatselijke favorieten. De wedstrijd begint om 9.00 uur en zal on° tot 16.00 uur duren. Toeschouwers zijn van harte welkom, wel vragen we hen om niet te roken nu bosbrandgevaar zo groor is. DE PEELDANCERS Uitslag Brabantse kampioenschappen 23 maart 2003 Dancing Kids Nistelrode Kimberley Xhofleer solo jun. 2e divisie 245 punten 2e plaats van de 10 Amber Dobbe Happy Stars Little Stars Marleen Alders Loes Poels Dancing Stars Lucky Stars solo jun. le divisie 266 punten garde jun. 2e divisie 236 punten show mini oren 243 punten solo jeugd le divisie 280 punten solo jeugd le divisie 268 punten garde jeugd le divisie 279 punten show jeugd modem 5e plaats van de 8 3 e plaats van de 10 3e plaats van de 7 4e plaats van de 14 10e plaats van de 14 3e plaats van de 7 6e plaats van de 6 V 244 punten r Iedereen van harte gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Complimenten voor de Happy Stars en Little Stars die het uitstekend hadden gedaan en met een beker naar huis gingen. Ook een compliment voor de Lucky Stars die ondanks een zesde plaats, de sterren van de hemel dansten en met veel enthousiasme op het podium stonden. Er zijn nog twee tornooien: 30 maait Haps 5 en 6 april Odiliapeel Het Europees Kampioenschap is zaterdag 26 april in België. Supporters zijn van harte welkom. Bestuur Peeldancers. P.D.V. YSSELSTEYN Helaas kunnen we onze 1ste vlucht met onze duiven vergeten i.v.m. de heersende vogelpest. Volgens teletekst gaan ze dit iedere week opnieuw bekijken wat er gaat gebeuren. De grens met België gaat vanaf 26 maart weer open voor postduiven, uitgezonderd voor Nederlandse duiven. Hopende dat er gauw een einde komt aan deze heersende ziekte, zodat wij zo spoedig mogelijk weer kunnen gaan vliegen. Als er leden zijn die dit jaar ergens aan deel willen nemen in zowel Oost-Br. Z.K. Mat. auto Orleans auto Montlucm kunnen zich a.s. zondag komen opgeven in het clublokaal vanaf 11.00 uur. Deze formulieren moeten voor 1 april binnen zijn. Er is geen mogelijkheid meer daarna nog ergens aan deel te nemen. PEELDANCtHS *ssEis«riv

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6