Cursus ïnternetbankïeren voor senioren De wereld om ons heen verandert in hoog tempo. Ook de financiële wereld is volop in beweging. Veel klanten van de Rabobank willen hun bankzaken snel en gemakkelijk regelen, waar ze maar willen, en liefst 24 uur per dag. Maar niet voor iedereen is modern bankieren vanzelfsprekend. Bij voldoende belangstelling gaat Rabobank Venray Meerlo-Wanssum dan ook een cursus Internetbankieren voor senioren verzorgen. In een middag worden de basisbeginselen van het internetbankieren geleerd en krijgen de deelnemers de benodigde informatie mee om thuis te kunnen oefenen. Wilt u deelnemen aan de cursus, dan kunt u zich voor 11 april telefonisch opgeven via telefoonnummer (0478) 530 300. U krijgt dan zo spoedig mogelijk meer informatie. Extra geld pinnen? De cash-back-service Extra geld pinnen? Kent u dat? U staat in een winkel en wilt pinnen. Lekker makkelijk voor grotere aankopen. Maar soms zou u wel eens een extra bedrag willen pinnen om wat contant geld in uw portemonnee te hebben voor kleinere aankopen. Om te voorkomen dat u dan weer eerst naar de geldautomaat moet gaan, kunt u bij sommige winkeliers een extra bedrag pinnen. Hoe werkt het? Op het moment dat u uw aankoop gaat betalen zegt u dat u een hoger bedrag wilt pinnen, bijvoorbeeld 20 euro meer. De winkelier toetst het hogere bedrag in, u pint en u krijgt het 'teveel' gepinde bedrag als wisselgeld terug. Soms vraagt de winkelier u de transactiebon nog te ondertekenen. Wilt u weten waar u extra geld kunt pinnen? U herkent dit aan de blauwe stickerU kunt extra geld pinnen' bij de kassa. Let op: deze service kan uw winkelier alleen bieden bij voldoende wisselgeld. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum ZOMERTIJD In de nacht van zaterdag 29 maart naar zondag 30 maart begint de zomertijd. De klok wordt dan 1 uur vooruit gezet. Rabobank Nieuwsbrief

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 18