- Hierbij willen wij u graag informeren over de werkzaamheden van het Centraal Informatie Punt voor ouderen en gehandicapten, waar u terecht kunt voor informatie en advies op het gebied van Wonen, Welzijn, Zorg en financiële regelingen. Onderwerpen die voor u van belang kunnen zijn: Aanvragen van woonaanpassingen in het kader van de Wet Voorzieningen Gehandicapten vervoersvoorzieningen voor ouderen- Verhuizen naar een senioren woning- Activiteiten voor Cip ouderen- Maaltijdverzorging- Alamering- Dagopvang- Thuiszorg- Vergoeding in het kader van de Bijzondere Bijstand, Eenzaamheidsproblemen. Heeft u behoefte voor meer informatie bel dan 542120 en u wordt spoedig terug gebeld voor een andere afspraak. Vrijwilligers CIP Ysselsteyn. ZIJ-ACTIEF Afd. Ysselstevn JT_ I fóCTIEF Kienen: Dinsdag 25 maart is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Riek de Wit zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn. Reumacollecte: De reumacollecte heeft dit jaar het mooie bedrag van 802,54 opgebracht. Iedereen bedankt en een speciaal woord van dank aan alle collectanten. AGRARISCHE VfiOUWfcN 4GEN0/1 AGRARISCHE VROUWEN Onze excursie van 25 maart kan, doordat wij verschillende leden hebben met kippen, mestkuikens of kalkoenen, niet doorgaan vanwege de vogelpest. In sept. starten we weer het nieuwe seizoen, of met de excursie? PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERO'S" Op maandag 31 maart as. om 20.00 uur is de jaarlijkse ouderavond van PSZ de $9 m&X/: Calimero's. qHf Aansluitend op de jaarvergadering zal Mevr.Jolanda Arts een boeiende presentatie geven over het thema kinesiologie. Kinesiologie, ook wel hersengymnastiek genoemd, is een methode waardoor het leervermogen optimaal kan functioneren. Een goede samenwerking tussen de linker- en rechter hersenhelft is belangrijk voor de concentratie, coördinatie en emotionele samenwerking. Tijdens de baby-fase wordt hiervoor de basis gelegd door het kruipen. Het belooft een intersessante presentatie te worden voor iedereen. Zowel de ouders van de peuters die de peuterspeelzaal bezoeken, ais de ouders waarvan de peuters reeds aangemeld zijn voor de peuterspeelzaal, hebben een uitnodiging ontvangen. Ook andere geïnteresseerden voor het thema kinesiologie zijn natuurlijk vanaf 21.00 uur van harte welkom. Gaarne dan wel even aanmelden voor vrijdag 28 maart bij Mariëlle van de Ven tel. 541866. Bestuur en team peuterspeelzaal de Calimero's. P.D.V. Ysselstevn In verband met de heersende vogelpest is er as. zaterdag geen africhten van de duiven met de ver., wel mag er op eigen gelegenheid afgericht worden. Indien op zaterdag 29 maart as. de eerste vlucht door mag gaan, gaan wij inkorven op vrijdagavond 28 maart. Inzetten vanaf 20.00 uur om 21.00 uur klokken aanzetten. Om 9.30 uur mandenladen door R.Hesselmans en Sr.Maessen. Venray rijden 29-3 G.Hcndrix. Liefhebbers houdt de teletekst pag. 436 op de televisie goed bij, hierop wordt alles tijdig bekend gemaakt. Ook zijn er nog enkele leden die de papieren niet ingeleverd hebben wat afgesproken is. Zelf zorgen dat dit geregeld wordt met de mensen van de afd. computers. centraal C.I-P. ■•i'w.Tist;* ouni

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6