•r Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging 300 Leerlingen op onze schoolll In februari ji. gingen Bart Reintjes en Femke Arts voor het eerst naar de basisschool. Zij brengen het aantal leerlingen op onze school op 3001! Volgend schooljaar zal de school in november al 303 leerlingen tellen en de grens van 300 dus overschrijden. Nieuw speeltoestel Na een lange voorbereidingstijd is een nieuw speeltoestel gekocht en dit is in de voorjaarsvakantie op school geplaatst. Nog enkele werkzaamheden moeten gedaan worden, voordat de kinderen het toestel "in gebruik" mogen nemen. Het toestel is mede gefinancierd door C-1000 en Interpolis, die wij namens de kinderen nogmaals van harte danken. Het speeltoestel is na ingebruikname te bewonderen op de website van school. 10- En 15-minuten gesprekken Op 10 en 11 maart a.s. vonden de 15-minuten gesprekken van de oudste kleuters plaats. De 10-minuten gesprekken van de groepen 1 t/m 7 zijn gepland op 24 en 25 maart. Deze uitnodigingen ontvangen de ouders binnenkort. De 15-minuten gesprekken van groep 8 over het advies voortgezet onderwijs worden op 17 en 18 maart gevoerd. Brengen en afhalen van kinderen Zoals in de schoolgids vermeld staat, moeten voor de veiligheid van de kinderen enkele gedrags-regels bij het halen en brengen nageleefd worden. We willen uw aandacht nogmaals vragen voor de afspraak om steeds vanuit de richting Litsenbergweg/Pater Tuipstraat naar school te komen en via de verkeerslichten naar huis te rijden. U mag niet parkeren en stoppen/wachten tussen de oversteek-plaats en de kledingcontainer. Aanmelden nieuwe kleuters Op 17 maart a.s. tussen 15.45 en 16.30 uur kunnen kleuters, die 4 jaar worden tussen 1 augustus 2003 en 1 augustus 2004, aangemeld worden in de speelzaal van de basisschool. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel OUDERENKOOR. Het ouderenkoor geeft ouderen te overwegen om eens na te gaan of ze willen zingen. Het koor is niet prestatiegericht bezig om er uit te halen wat er aan zang in zit. Het is bezig om een maandagmorgen in ontspannen sfeer lekker leuke liederen te zingen. Die sfeer brengt ook nog eens een keer mee, dat er op oudere leeftijd toch goed gezongen kan worden. De zang is merendeels tweestemmig, zodat dit voor veel ouderen bereikbaar is. Het koor kan best nog wat leden meer inzetten, om ook in de kerk stevig de zang ten gehore te brengen. Wilt u meer informatie neem dan contact op met Jan van Gassel of een van onze bestuursleden, die u graag meer willen vertellen over ons ouderenkoor. FIETSTOCHT. Vrijdag 21 maart willen we een fietstocht van 32 km gaan maken. We gaan naar St. Jozef te Smakt. Vertrek 13.30 uur vanaf het plein voor de school. BILJARTEN ROELANZ1 A-toernooi. Dinsdag 1 april start het Roelanzia-toernooi. We gaan ervan uit dat iedereen die aan de Smelehof-competitie meegedaan heeft, ook deelneemt aan het Roelanzia-toernooi. Zo niet, dan dient men zich tijdig (voor maandag 17 maartaf te melden bij Wim Verschuuren. Indien men zich niet afmeldt, dan wordt men automatisch ingedeeld. Het Roelanzia-toernooi is uiterlijk 15 mei afgelopen Spreuk van de Week "Nadenken is verstandiger dan nakaarten" L.R. de PEELDRAVER Concours te Haps Dressuur KI Z2 Hilda Lemmens met Mackintosh's 3e prijs K80 7 GEZAMENLIJKE GERANIUM-POTGRONDACTIE OP 16 en 17 MEI van PONY- en RUITERCLUB

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4