PEUTERSPEELZAAL "DE CALIMERO'S" l'a Zoals elk jaar wordt ook dit jaar de collecte voor Jantje Beton georganiseerd door onze peuterspeelzaal. De collectanten zullen in de week van 24 februari t/m 1 maart bij u langskomen. Jantje Beton besteedt de opbrengst aan allerlei projecten, die er voor zorgen dat kinderen de ruimte krijgen om zich op een gezonde en evenwichtige manier samen met andere kinderen te ontwikkelen. Bijvoorbeeld: -veilige speelvoorzieningen -de bouw en verbouw van accomodaties -vakantiemogelijkheden voor kinderen -educatieve projecten U ziet, genoeg redenen om Jantje Beton te steunen. We willen er graag nog een belangrijke reden aan toevoegen. De helft van de opbrengst is namelijk voor onze eigen peuterspeelzaal! Het komt dus rechtstreeks ten goede aan de peuters. Enthousiaste ouders van deze peuters komen de komende week bij u langs. Wij rekenen op u. Alvast hartelijk bedankt! ZIJ-ACTIEF afd. Ysselstevn Cursus karakters en temperamenten Voor deze cursus kan men zich nog opgeven tot en met 23 februari. De cursus wordt gegeven op maandagavonden: 5,12,19 en 26 mei 2003 steeds om 20.00 uur. De kosten zijn 62,-, waarvan u 12,-, als voorschot dient te voldoen bij opgave. Opgave graag schriftelijk, inclusief het voorschot bij Toos Arts, Litsenbergweg 28. Ziekenbezoek Per 1 januari 2003 is het ziekenbezoek gewijzigd. In het verleden bezochten wij de leden die langer dan een week in het ziekenhuis in Venray lagen. Door de fusie met het ziekenhuis in Venlo is dit nu niet meer van toepassing. Toch willen wij leden, die langdurig ziek zijn, graag bezoeken. Als u weet, dat een lid van onze vereniging ziek is, zou u dit dan door willen geven aan een van de bestuursleden, zodat wij haar een bezoek kunnen brengen. H.B.S. "ONS GENOEGEN" Zaterdag en zondag werd op onze banen gestreden om de teamkampioenschappen Indoor van Rayon 4 in de B-klasse en de Ere-klasse. In de B-klasse op zaterdag kon ons 4e team geen potten breken en werd 14e. Zondag kwam ons le team als hoogste uit de open ronde over 60 pijlen voor Helmond, Sittard en Venray. In de halve finale tegen Diana uit Venray konden ze dit niet herhalen zodat een bronzen plak het hoogst haalbare was. Recht door zee uit Helmond won de finale tegen Diana en werd Kampioen. Het le Compoundteam toonde zich in Tienray wel de beste en werd kampioen. Het T team werd 5e. Het 3e recurveteam werd in Sittard 6e. Zaterdag a.s. is de 2e schietbeurt van de laatste 25-m competitie bij Diana in Venray. De inhaalwedstrijd is op 11 maart te Castenray. De Ned. Kampioenschappen indoor zijn op 15/16 en 22/23 maart a.s. VOLLEYBALNIEUWS Uitslagen: 16-2 Heren VCY1 - HVC2: 2-3 Setstanden 20-25, 18-25, 25-14,25-20, 3-15 Wedstrijden: 20-2 Dames Civitas 2 - VCY1 Vertrek 19.45 uur Rijden: Dien en Miriam 23-2 Heren Arsenaal-VCY1 Vertrek 9.00 uur Rijden: Geert en Joop Peulmpesiiaal Collecte Jantje Beton

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 6