PROGRAMMA JERA'70 VAN 20 feb T/M 1 mrt 2003 Donderdag 20 feb Spokentocht 18.30u. Zaterdag 22 feb J.O.A. vergadering 17.00u. Zaterdag 22 feb Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar 20.00u. Medewerkergroep 1 Zondag 23 feb Receptie Jeugdprins Rik den Urste 14.33u. Medewerkergroep 2 Maandag 24 feb Medewerkervergadering 19.30u. Donderdag 27 feb D.A.G.: Carnavalsdisco 18.15u. Zaterdag 1 mrt Carnavalsdisco v.d. jeugd v.a. 12 jaar 20.11u. Medewerkergroep 3 Voor meer info check: www.vsselstevn.com/iera70 Donderdagavondgroep: Op Donderdag 20 februari hebben we bij de Donderdagavondgroep de Spokentocht. De Spokentocht kan misschien een beetje uitlopen tot 20.15u. 2Q.30u. Tijden Donderdagavondgroep gewijzigd Afgelopen maandag hebben we met de leiding van de Donderdagavondgroep bij elkaar gezeten. We hebben toen besloten dat we de tijden van de Donderdagavondgroep iets gaan veranderen. De avond zal nou van 18.15u. tot 19.30U- gaan duren. We hebben hiervoor gekozen omdat verschillende van de leiding meteen om 20.00u. weg moeten en dus geen tijd meer hebben om de activiteit te evalueren en mee op te ruimen. De nieuwe tijden gaan vanaf donderdag 27 februari in. Donderdag 27 februari hebben we bij de Donderdagavondgroep Carnavalsdisco. We gaan er dan weer een leuk feestje van maken. Natuurlijk zal Jeugdprins Rik en zijn gevolg die avond ook aanwezig zijn. Carnaval in de Jera: Zoals elk jaar is het in de Jera met de carnaval weer een grandioos feest. De aanvang van elke avond is 20.11u. en de entree is gratis, (met uitzondering van de maandag) De carnavalavonden in de Jera zijn bestemd voor personen vanaf 12 jaar t/m 111 jaar. Jeugdprins Rik den Urste en zijn gevolg zullen ook elke avond aanwezig zijn om de boel op zijn kop te zetten. Waarom naar Venray gaan als het in je eigen dorp veel gezelliger is Jeugd Prinsenreceptie: Op zondag 23 februari houdt Jeugdprins Rik den Urste zijn receptie in de Jera. In de carnavalskrant en in het krantje van vorige week staat de aanvangstijd fout vermeld. De middag zal om 14.33u. beginnen en m. om 15.11u. Jeuod Hippe Brulluft: Op de zondagmiddag met de carnaval heeft de Jera altijd de kindermiddag gehad. Dit jaar hebben we iets nieuws namelijk de Jeugd Hippe Brulluft. Alle kinderen van de Donderdagavondgroep hebben de laatste weken gestemd op hun favoriete bruidspaar. Op deze middag wordt het Jeugd Hippe bruidspaar bekend gemaakt. De middag zal om 14.11u. beginnen. Aansluitend aan deze middag is de Hippe Brulluft in Roelanzia. Hier zal natuurlijk het kersverse Jeugd bruidspaar ook aanwezig zijn. Kom allemaal van jong tot oud naar de Jera om de carnaval op de zondag lekker vroeg te beginnen. The Hoeoies: Zoals elk jaar op de maandagavond met de carnaval hebben we in de Jera de band de Hoegies. De band Staat altijd garant voor 1 ding en dat is natuurlijk FEEST. Het beloofd weer een doldwaze carnavalsavond te worden dus kom allemaal maandag 3 maart naar de Jera. De Entree bedraagt 5 en de zaal is open om 20.11.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 2