AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel KBO JAARVERGADERING. Woensdag 2 april zal de jaarvergadering worden gehouden. Naast de gebruikelijke agendapunten zal Mw. L. Keijzer-Bors een inleiding houden over "Omgaan met Eenzaamheid". Een persoonlijke uitnodiging voor deze vergadering ontvangen alle leden te zijner tijd. CONTRIBUTIE. In de loop van de komende weken zal de contributie voor het jaar 2003 11,-) van de bankrekening afgeschreven worden van diegenen die een automatische incasso-opdracht getekend hebben. BILJARTEN SMELEHOF-competitie. Onlangs werd in dit YNB medegedeeld dat op maandag 31 maart de wedstrijden tussen de groepswinnaars en dinsdag 1 april de finale om de wisselbeker zouden worden gespeeld. Wegens omstandigheden worden deze wedstrijden één week vervroegd Dus: Maandag 24 maart wedstrijden tussen de groepswinnaars en dinsdag 25 maart de finale Beide dagen aanvang 13.30 uur ROELANZIA-toernooi. Dinsdag 1 april start het Roelanzia-toernooi. We gaan ervan uit dat iedereen die aan de Smelehof-compelitie meegedaan heeft, ook deelneemt aan het Roelanzia-toernooi. Zo niet, dan dient men zich tijdig (voor maandag 17 maart af te melden bij Wim Verschuuren. Indien men zich niei afmeldt, dan wordt men automatisch ingedeeld. Het Roelanzia-toernooi is uiterlijk 15 mei afgelopen Uitslagen Federatie-competitie: week 06 Kemphaan 1-Ysselsteyn 1 9-0 Sevenum 4-Ysselsteyn 4 2-7 Oirlo 2-Ysselsteyn 2 7-2 UVB 2-Ysselsteyn 5 4-5 Ysselsteyn 3-Kemphaan 6 2-7 ^*0 Ysselsteyn 6-Sevenum 7 9-0 Spreuk van de Week"Een mens heeft drie oren; het derde oor is zijn hart" FANFARE DE PEELKLANK '5 SR - Bestuursvergadering As. dinsdag 18 februari 2003 is er om 22.00 uur een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de drumband. Extra repetitie fanfare I.v.m. de voorbereidingen op het concert in de Schouwburg op zondag 9 maart, zijn er een aantal extra repetities gepland. Op zaterdag 22 februari is er om 17.00 uur een groepsrepetitie voor tuba/bariton. Op zaterdag 8 maart is er een extra repetitie voor de gehele fanfare. Houd er rekening mee, dat de laatste repetities voor het concert iets langer kunnen duren dan 21.30 uur. Federatief soiistenconcours Zaterdag 22 februari moeten de inschrijvingen voor dit concours binnen zijn. Het concours wordt gehouden op 12 en 13 april, Heb je zin om mee te doen, dan kun je dit as. maandag en dinsdag na de repetitie nog doorgeven. Afmelden Tot nader bericht vragen wij de leden van de fanfare zich af te melden voor de repetitie bij Jacqueline van Asten tel. 541849, Afmelden voor de repetitie van de drumband bij P.vd Loo, tel. 06-53445434. Repetitie drumband As. dinsdag 18 febr. en dinsdag 25 febr. begint de repetitie voor de drumband om 19.15 uur! Bij het Centraal Informatie Punt voor hulp en advies kunt u gebruik maken om u te laten adviseren als u extra hoge kosten heeft i.v.m. ziekte, die dan in aanmerking komen als aftrekpost voor uw te betalen belasting. Dit advies komt zeker in aanmerking bij mensen met een AOW uitkering en een klein pensioen. Wij noemen dat bijzondere kosten. Hieronder vallen: dieetkosten, ziektekostenverzekering, ouderdomsaftrekposten. Ook kunt u denken aan extra kosten van thuiszorg, de kosten van brillen, tandarts, elastische kousen enz. Denkt u in aanmerking hiervoor te komen, maak dan een afspraak op het CIP op de dinsdagen is de spreektijd van 10.00 tot 11.30 uur. Daarna kunt u een bericht inspreken, zodat wij u spoedig terug bellen voor een afspraak. Namens de vrijwilligers van de CEP, Ine, Maria, Pieëre en Jan. eennaai f T D •n'oimare V-"- UT oun»

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 4