Forest SMI11AVERELD "FOREST' Eerstendek aktieü! Gezinszakfriet 2,10 2 frikandellen 2 hamkaassouflé s Normaal 6,50 Nu 5,40 Graag tot ziens bij "SMULWERELD FOREST". Senioren Dorpencompetitie Wil je als senior graag tennissen in competitieverband tegen tegenstanders van dorpen uit oe omgeving zoals Oostrum, Merselo, Swolgen, America, LeunenA/eulen/Heide en Oirlo/Castenray schrijf je dan in voor de Dorpencompetitie. Er wordt gespeeld zowel op zaterdagavond vanaf 18.00 of 19.00 uur als op zondagmorgen ot - middag en in verschillende sterktes. Vsselsteun Dit betekent, dat )e als beginnend tennisser ook aan deze competitievorm kunt meedoen. Je speelt dan tegen gelijkwaardige spelers. Een team bestaat uit min. 2 dames en 2 heren en je speelt per persoon 2 wedstrijden van 2 sets. De kosten voor deelname aan de Dorpencompetitie bedragen ca. 42,= per team. De organisatie is dit jaar in handen van Tennisvereniging America. Je kunt je opgeven bij Leon Nijssen (tel. 545013) als eenling, dan deelt de Technische Commissie de teams in. De inschrijving sluit op zondag 9 februari. Let op dit is de laatste week. Ysselstevnse Avond a.s. Zaterdag 8 februari wordt in tennishal "Racketsport" in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld. Met 41 deelnemers is dit gezellige toernooi als vanouds goed bezet. De speelduur per wedstrijd is 40 min. Het inschrijfgeld bedraagt 5,= per persoon. Onderstaand de aanvangstijden van de eerste wedstrijden van alle deelnemers: 19.00 uur: Gerda van Lipzig, Leon Nijssen, Gerrie Vergeldt, Harrie van Lipzig, Toos Arts, Herman Jansen, Jolanda Hellegers, Piet Arts, Carolien Koonings, Richard van Dijck, Josje Geurts, Henk Strijbos Petra van Dijck, Jeroen Konings, Moniek Strijbos, Eric Hegger, Kalle Voigt, Jan Vergeldt, Twan de Wit, Peter 19.40 uur: Truus van Vegchel, Jan van Vegchel, Gonny van de Pas, Jan Ewals, Renate Marcellis, Frans van de Pas, Tarcicia Voigt, Leo de Wit, Diane van Schijndel, Ton Marcellis, Gerda Martens, Marcel Hellegers, Willy van Dijck, Fun Emonts, Elly Claessens, Twan Jenneskens, Frans van de Kerkhof, Tonny van Vegchel, Wilbert van Dijck, Annie Jansen, Truus Kusters. De prijsuitreiking is gepland om ca. 24.00 uur. Alle deelnemers veel succes. Ondanks koningwinter, regen en sneeuw hebben we toch de hoogte van d'n eerste dek bereikt. Nu kan er snel worden gestart met het storten van deze dek. Deze afhaalaktie is geldig op dinsdag 11, woensdag 12 en donderdag 13 februari. Yeaelsteyn Tel: 0478-S42059

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 8