AFDELING Ysselsteyn/Vredcpcel KIENEN. Woensdag 12 februari is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. OUDERENKOOR. Het ouderenkoor zingt zondag 9 februari om 10.30 uur de H. Mis in Beukenrode. We vertrekken om 10.00 uur (in tenue) bij de kerk Zaterdag 8 februari is er om 14.00 uur repetitie in de multifunctionele ruimte van de kerk. BILJARTEN Uitslagen Federatie-competitie: week 05 W Ysselsteyn 1-America 1 2-7 nédT\. Ysselsteyn 4-Oirlo 4 7-2 Ysselsteyn 2-Sevenum 2 7-2 Ysselsteyn 5-Kemphaan 7 2-7 Sevenum 5-Ysselsteyn 3 7-2 America 6-Ysselsteyn 6 4-5 Spreuk van de Week "De neiging om in anderen het goede te zien, getuigt van een goed hart KBO FANFARE de PEELKLANK Jaarvergadering Op maandag 27 januari werd de jaarvergadering gehouden. De vergadering ging akkoord met de voorgesteld statutenwijziging. Na het opmaken van de notariële akte is die statutenwijziging officieel. Daarna zullen we dan ook verdergaan onder de naam "MUZIEKVERENIGING DE PEELKLANK". Tot nader bericht vragen wij de leden van de fanfare zich af te melden voor de repetitie bij Jacqueline van Asten tel. 541849. Indien leden van de drumband verhinderd zijn de repetitie bij te wonen, dienen zij zich rechtstreeks af te melden bij instructeur Peter vd Loo, tel. 06-53445434. Extra repetitie fanfare I.v.m. de voorbereidingen op het concert in de Schouwburg op zondag 9 maart, zijn er een aantal extra repetities gepland. Op zaterdag 22 februari is er om 17.00 uur een groepsrepetitie voor tuba/bariton. Op zaterdag 8 maart is er een extra repetitie voor de gehele fanfare. Het is mogelijk, dat er ook nog enkele groepsrepetities worden gepland na afloop van de reguliere maandagavondrepetitie. Programma Voorlopig programma 2003 Zondag 9 maart Concert fanfare in Schouwburg 12.30 - 13.30 uur Zondag 6 april Concert fanfare in Tungelroy (onder voorbehoud) Zondag 18 mei Deelname fanfare aan Open Dag Muziekschool/Manifestatie Uit de kunst, in het kader van het IVM-pilot-project Zondag 22 juni Afsluiting wandelvierdaagse Venray Vrijdag 11 juli Venray Muzikaal Totaal (onder voorbehoud) fanfare Zondag 19 oktober Gezamenlijk concert fanfare en drumband Zondag 21 december Kerstconcert Federatief solisten- en ensembleconcours Op 12 en 13 april wordt in Oostrum het federatief solisten- en ensembleconcours gehouden. De inschrijvingen voor dit concours moeten 22 februari binnen zijn. Heb je zin om mee te doen, neem dan contact op met dirigent/instructeur, zodat deze samen met jou een geschikte solo uit kan zoeken. Voor degenen, die een opleiding volgen aan de muziekschool, zal een en ander geregeld worden in overleg met de muziekdocent. Meer informatie over het federatief sofisten- en ensembleconcours kun je krijgen na afloop van de komende repetities. JEUGDFANFARE In de maand februari repeteren we weer in Ysselsteyn van 18.15 -19.15 uur. Deze maand zijn Rinske, Tom en Willeke aan de beurt om de stoelen klaar te zetten en op te ruimen. Afmelden voor de repetitie bij Lea 06-18572290. Sjef Thielen (speelt trompet bij de jeugdfanfare) is de nieuwe jeugdprins van Venray. Dus het komend jaar hebben we een prins in ons midden. Tijdens de repetitie zullen we een serenade gaan brengen. Datum enz. wordt nog een keer bekend gemaakt. Afmelden 4

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2003 | | pagina 5